UWAGA!

Z paszportem i walizką przez świat

 
Elbląg, Z paszportem i walizką przez świat

Do Szwecji, Brazylii, Austrii, Indonezji i afrykańskiej wioski będą się mogli wybrać młodzi podróżnicy. „Światowid” zaprasza na kolejną edycję cyklu „Skrzat w podróży przez świat”, który łączy edukację ze znakomitą zabawą dla najmłodszych.

Któż nie marzy o niezwykłych podróżach? Poznawanie tajemnic i kultury różnych krajów, tych sąsiedzkich i tych bardziej odległych, to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo przygód oraz ciekawych informacji czeka na najmłodszych w jedną sobotę miesiąca (lutego, marca, kwietnia, maja i czerwca) w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” realizowanego przez CSE „Światowid”. To spotkania, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę.
       „Skrzat w podróży przez świat” to zajęcia, które łączą edukację z zabawą. – Na każdym spotkaniu dzieci poznają wybrany kraj – jego kulturę, podstawowe zwroty, cechy charakterystyczne – opowiada Aleksandra Bednarczuk, organizator spotkań. – Poza zajęciami edukacyjnymi w ramach spotkania odbywają się warsztaty taneczne, czyli nauka tańca narodowego lub pochodzącego z danego kraju, plastyczne, teatralne, wokalne, kulinarne itp.
       Tym razem skrzaty odwiedzą Szwecję, Brazylię, Austrię, Indonezję oraz wioskę afrykańską. Ostatnie zajęcia odbędą się w czerwcu w plenerze, pozostałe w budynku Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       Terminy: 22 lutego, 15 marca, 26 kwietnia, 24 maja i 28 czerwca. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 11. Zapisy na spotkania: Aleksandra Bednarczuk, tel. 605 636 670 lub e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl. Odpłatność: 150 zł za pięć spotkań.
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE „Światowid”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama