UWAGA!

Zagłosuj na elbląski zespół ALAYA

 
Elbląg, Zagłosuj na elbląski zespół ALAYA
fot. nadesłana

Kilkudziesięciu artystów z całej Polski można posłuchać na Łagodnej Liście Przebojów Radia Aspekt. Wśród nich znajduje się elbląski zespół ALAYA ze swoją tytułową piosenką z nowo wydanej autorskiej płyty "Na szczęście jesteś Ty". Głosujmy na elblążan!

O miejscu na liście decydują wyłącznie głosy internautów, obecnie zespół jest w pierwszej dziesiątce (8. pozycja), ale może być jeszcze wyżej. Wszystko w Waszych rękach! Głosujmy na elblążan! Głosy można oddawać codziennie bez żadnej rejestracji, wystarczy tylko wejść na stronę Krainy Łagodności.
       Na liście przebojów pojawiają się piosenki zgłoszone przez miłośników Krainy Łagodności, co tydzień w czwartek wieczorem na liście pojawia się 10 nowości, 10 piosenek
       o najmniejszej liczbie głosów znika z listy. Tygodniowe zestawienia Łagodnej Listy Przebojów prezentowane są przez Magdę Turowską na antenie programu pierwszego Radia Aspekt w każdy czwartek od 21.00 do 23.00.
        
       Zespół ALAYA tworzy rodzeństwo: Marzena Chabowska, Monika Janik i Daniel Madej. Elblążanie śpiewają razem od dziecka (wcześniej w elbląskim zespole Dnieje oraz zespole Dom o Zielonych Progach) a efektem tej współpracy jest właśnie nagrana przy współpracy z Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym i przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Gdyni płyta "Na szczęście jesteś Ty”. Piosenki traktują głównie o miłości,  relacjach z ludźmi, ze swoim sercem, ze światem. Utwory z krążka zagościły już na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, w tym m.in. „Trójki” w audycji „Gitarą i Piórem”, Radia Olsztyn, Radia Koszalin, Radia Rzeszów, warszawskiego Radia Aktywnego. Więcej informacji nt. zespołu można znaleźć na ich stronie internetowej www.alaya.art.pl oraz na profilu na portalu facebook.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich do głosowania na zespół ALAYA! Wspierajmy utalentowanych elblążan!
      
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama