UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagraj na starówce

 
Zdjęcie wykonane podczas warsztatów w ramach projektu "Spacer w przeszłość",
Zdjęcie wykonane podczas warsztatów w ramach projektu "Spacer w przeszłość", fot. Aleksandra Ulenberg

W co? W miejską grę! Tylko do 14 września Centrum Spotkań Europejskich czeka na zgłoszenia chętnych. Wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 6 osób), by wziąć udział w dobrej zabawie i zgarnąć nagrody.

Zagrać może każdy. 19 września odbędzie się gra miejska dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dzień później w zabawie wezmą udział elblążanie (w każdym wieku) i turyści.
       Na Starym Mieście powstanie 10 stacji. Na każdej z nich uczestnicy będą musieli wykazać się znajomością wiedzy o Elblągu, spostrzegawczością, szybkim oraz logicznym myśleniem.
       - Aby wziąć udział w miejskiej grze wcale nie trzeba być historykiem – zapewnia Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Spacer w przeszłość”, w ramach którego odbędzie się miejska gra. – Na stacjach będą czekały osoby z zadaniami dla drużyn. Będą to m.in. eKulturalni, którzy włączyli się do zabawy.
       Każda drużyna będzie uwzględniona w rankingu, na podstawie którego przyznane zostaną nagrody. Nagrodami w konkursie są: karty upominkowe i gry „Elbląg memory”. Podsumowaniem gry miejskiej będzie spotkanie na placu przy katedrze, obok wystawy „Spacer w przeszłość”, i wspólne stworzenie dużego obrazu prezentującego historię Elbląga i okolic.
       Zainteresowani muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl.
       Gra miejska odbędzie się 19 i 20 września i trwać będzie od godz. 9 do 13. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz w regulaminie dostępnym na stronie.
Gra miejska organizowana jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...