UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapraszamy na scenę

 
Elbląg, Grupa Skrupcie się na MSA,
Grupa Skrupcie się na MSA, fot. A. Podhorodecki

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Scena Na Piętrze w CSE „Światowid” zaprasza na zajęcia teatralne.

Zapraszamy wszystkich chętnych: tych, którzy w teatr bawili się na Scenie Na Piętrze w roku ubiegłym, jak i nowych, którzy właśnie teraz uświadomili sobie chęć zasmakowania magii, jaką ma w sobie scena.
      
       – Będziemy się wzajemnie inspirować, budzić naszą kreatywność, rozwijać warsztat aktorski, poszukiwać i eksplorować, aby na końcu zamknąć nasze odkrycia w spektaklu – mówi Edyta Machul, instruktor teatralny "Światowida".
      
       W „Światowidzie" będą działać trzy grupy: StukaTO (uczniowie szkół podstawowych), Za ścianą (gimnazjaliści) oraz Skrupcie się (uczniowie szkół średnich). Trwa nabór.
       – Z najmłodszymi będziemy bawić się teatrem i powoli krok po korku wprowadzać w tajniki aktorstwa. Starszych czeka praca nad świadomością ciała, plastyką ruchu, głosem, pracą nad sobą i z grupą. Pierwsze warsztaty będą szansą dołączenia do poszczególnych grup. Przyjdź jeśli chcesz uruchomić swoje ciało, emocje i wyobraźnię – zaprasza Edyta Machul.
      
       Trwa również nabór do nowej grupy, której zadania będą trochę inne.
       – Kiedy spotykam się z każdą grupą na początku roku, głowy mamy pełne pomysłów i oprócz pracy nad spektaklem, mamy jeszcze zapał ku i pomysły na działania w mieście, żeby trochę ubarwić i zaskoczyć szarą rzeczywistość – mówi Edyta Machul. – W tym roku postanowiliśmy stworzyć oddzielną grupę, która cały swój wysiłek skupi tylko na tym, żeby podejmować różnego rodzaju akcje happeningowe, performatywne, akcje „streetartowe”. Oczywiście najpierw się też do tego przygotujemy. Chcesz zaskakiwać codzienność? Przyjdź.
      
       Jedyne wymagania to wygodny, luźny strój i... dobry nastrój.
       Spotkania organizacyjne (Scena na Piętrze CSE „Światowid" 2. piętro)
       - dzieci (kl. II - VI szkół podstawowych) - grupa StukaTO - 10 września, (poniedziałek), godz. 16;
       - uczniowie gimnazjum - grupa Za ścianą - 11 września (wtorek), godz. 16;
       - uczniowie szkół średnich - grupa Skrupcie się - 12 września (środa), godz. 16;
       - grupa „streetartowa” (uczniowie gimnazjum i szkół średnich) - 13 września (czwartek), godzina 16.
      
       Odpłatność - 30 zł miesięcznie. Terminy poszczególnych zajęć będą ustalane podczas spotkań.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama