UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś swoją pracę na konkurs rzeźby

 
Elbląg, Zgłoś swoją pracę na konkurs rzeźby

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar” zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dziedzictwo zamknięte w drewnie”, w którym trzeba stworzyć rzeźbę lub płaskorzeźbę inspirowaną dziedzictwem kulturowym Warmii i Mazur. Najciekawsze prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych i młodzieży, prace konkursowe mogą nadsyłać również szkoły oraz placówki kulturalno-oświatowe. Tematyka prac powinna nawiązywać do regionalizmu Warmii i Mazur, a udział jest bezpłatny. Rzeźby konkursowe muszą być pracami własnymi, a każdy autor może zgłosić więcej niż jedną.

-  Celem konkursu jest upowszechnianie wśród mieszkańców naszego regionu wiedzy na temat dziedzictwa kulturowego Warmii i Mazur. Pokazanie jego cech charakterystycznych, wyróżniających nas na tle innych regionów - mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, wicedyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Opisane prace (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, a jeśli praca jest zgłaszana przez instytucję także: imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwa i adres - a także telefon, fax, e-mail instytucji) należy przesłać do 31 października 2019 roku na adres:

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
       Pl. K. Jagiellończyka 1
       82-300 Elbląg
       z dopiskiem "Dziedzictwo zamknięte w drewnie"

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie: http://www.swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/ogolnopolski-konkurs-plastyczny-dziedzictwo-zamkni-te-w-drewnie/

Informacji na temat konkursu udziela: Ewa Bednarska-Siwilewicz - tel.: 55 611 20 85, e-mail: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl 

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe, a najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE "Światowid" w Elblągu.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama