UWAGA!

Zgłoś zespół na festiwal

Elbląg, Logo imprezy.
Logo imprezy.

25 października odbędzie się największy festiwal elbląskich kapel. Wszystko będzie się działo w Galerii El. Koncert Elbląg Rocks Europa to pierwsza tego typu impreza organizowana przez Stowarzyszenie Elbląg Europa i Galerię El.

Impreza ma się odbywać cyklicznie. Tegoroczny festiwal będzie miał wyjątkowy charakter ze względu na rodzaj nagród. Główna nagroda Prezydenta Miasta Elbląg w wysokości 3000 złotych będzie pochodziła z funduszu „Przedwiośnia Talentów". Konkurs zostanie rozstrzygnięty za pomocą głosowania publiczności. Zwycięski zespół otrzyma również nagrodę mediów, które wypromują kapelę.
     Koncert uświetni też zespół Tymon Tymański & Tranzistors, a także zespół niespodzianka. Każdy elbląski zespół może zgłosić swój udział, jeśli gra muzykę oscylującą w granicach muzyki alternatywnej.
     Celem festiwalu jest promocja elbląskich zespołów, by zaistnieli na alternatywnej scenie muzycznej w kraju. Tego dnia odbędzie się równocześnie Akcja Kombajn, gdzie zaprezentują się elbląskie stowarzyszenia i grupy nieformalne – kuglarze, pokaz ognia, pokazy sportowe.
     Wszystkich chętnych do zaprezentowania swojej kapeli proszę o kontakt mailowy na adres: elblageuropa@gmail.com do 14 października. W zgłoszeniu należy opisać w kilku zdaniach muzykę graną przez zespół, ilość osób i instrumentów, a także ewentualną potrzebną pomoc ze strony organizatorów. Jeśli zespół posiada stronę proszę o podanie linka. Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu!
     Koncert finansowany jest przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Urząd Miejski w Elblągu i bank Nordea. Patronat medialny nad przedsięwzięciem obejmuje PortEl, Nasz Elbląg, Radio El, Telewizja Elbląska.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama