UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Złóż wniosek o stypendium ETK

 
Elbląg, na zdjęciu: Oskar Mir (Oskar Bork) – stypendysta 2018 r.
na zdjęciu: Oskar Mir (Oskar Bork) – stypendysta 2018 r.

Od ponad 50 lat Elbląskie Towarzystwo Kulturalne wspiera utalentowanych elbląskich twórców a od 2001 roku dzieje się to w ramach programu stypendialnego „Promocje”, którego fundusz tworzą wpływy z 1 % oraz środki własne ETK. Celem programu jest wspieranie utalentowanych elblążan (od 18. do 35. roku życia). W tym roku wnioski o stypendia można składać do 6 listopada.  

W ostatnich latach program stypendialny „Promocje” realizowany jest z wpływów z 1 % podatku przekazywanego na rzecz Towarzystwa jak i ze środków własnych ETK. W gronie naszych stypendystów znaleźli się m.in. Adam Dampc, Agnieszka Pietrzyk, Krzysztof Bidziński, Barbara Misiewicz, Piotr Olejnik, Przemysław Świerk, Monika Matysiak, Karolina Kardas, Magdalena Jędrzejewska, Dominik Grędziński, Aleksandra Tomaszewska, Krzysztof Narodowski, Oskar Bork czy zespół „Banda czworga”. W tym roku wnioski o stypendia można składać do 6 listopada a szczegółowy regulamin zamieszczony jest na facebooku ETK jak i na stronie internetowej. Stypendia będą wręczone 25 listopada na Koncercie Donacyjnym, który też będzie okazją do podziękowania naszym darczyńcom, wolontariuszom i partnerom.

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama