UWAGA!

Ich los w waszych rękach

 
Która z Pań zostanie naszą Finalistką? O tym zadecydują nasi Czytelnicy
Która z Pań zostanie naszą Finalistką? O tym zadecydują nasi Czytelnicy (fot. AD)

Każda w swoim życiu pragnie zmian, każda chciałaby być jeszcze piękniejsza. Wszystkie łączy duża odwaga, w końcu niecodziennie jesteśmy oceniani od stóp do głów. Do naszego programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach" zgłosiło się kilkadziesiąt pań, z których wybraliśmy nasze półfinalistki. Jednakże ostateczny wybór okazał się bardzo trudny, dlatego też o tym, która z pań zostanie Finalistką zadecydują nasi Czytelnicy. Zobacz zdjęcia z półfinału.

Nadchodzący ślub, chęć zmian, zmiana stylu życia, nauczenie się wytrwałości, lepsze samopoczucie, zrobienie czegoś tylko dla siebie – motywacje były różne. Ale wszystkie panie łączyła odwaga, którą wykazały się w momencie wysłania zgłoszenia.
       Przed rozmową z naszymi specjalistami każda z Pań miała lekką tremę, ale wspomagała je Agnieszka Pluskota, nasza ubiegłoroczna finalistka, która jest ogromnym sukcesem wszystkich, którzy pracowali podczas programu. Pokazała, że jak się bardzo czegoś chce to można, pomimo nawału obowiązków.
       Przed komisją konkursową stanęło 15 pań. W jej skład weszli specjaliści z różnych dziedzin, ale wybór i tak nie był łatwy. Dlatego też postanowiliśmy, po raz kolejny, że ostateczną decyzję podejmą nasi Czytelnicy.
      
       Tegoroczna edycja programu potrwa aż 14 tygodni. Przez ten czas o wizerunek naszej Laureatki zadba Fabryka Stylu, kosmetyki zapewni Perfumeria Douglas. Zabiegi kosmetyczne zapewni Salon Urody Infinity, O kondycję fizyczną naszej Czytelniczki zadba Studio Fitness Odessa, które pomoże zrzucić zbędne kilogramy i wymodeluje sylwetkę. Dodatkowo specjaliści z Centrum Dietetycznego Naturhouse przeprowadzą prawdziwie rewolucyjną dietę, która nie tylko odmieni nawyki żywieniowe, ale i pomoże w osiągnięciu idealnej sylwetki. Proces odchudzania oraz modelowanie sylwetki wspomogą zabiegi wykonywane w Salonie Urody Marzeny Gross. Natomiast o to, by nasza Czytelniczka postawiła na zdrowy tryb życia zadba Elmix, który już na samym początku podaruje jej rower. O to, aby przemiana była również sporą dawką przyjemności zadba Pracownia Doradztwa Personalnego, Edukacji i Terapii Bogumiły Salmonowicz. Natomiast o piękny uśmiech zadba Bella Dent, która zajmie się ubytkami i wybieleniem zębów. Ponadto po dokładnym przebadaniu wzroku Finalistka otrzyma okulary korygujące oraz przeciwsłoneczne ufundowane przez Salon Optyczny Wzrokownia. Nie zabraknie również wsparcia w zakresie medycyny estetycznej, które zapewni dr Danuta Dabrowska.
            Przed samą galą smukłe i odmłodzone ciało naszej Laureatki w szykowną bieliznę ubierze firma Anna Ż. O stróje wieczorowy i koktajlowy Finalistki zadba Dan Hen. Eleganckie obuwie zapewni Sklep Obuwniczy Milan, natomiast oryginalną biżuterię zaprojektuje Studio TT. O piękne zdjęcia, które zostaną zrobione już po przemianie zadba Studio Fotografii Waldemar Bannach. Dodatkowym prezentem od partnera będzie fotoksiążka.
            Etapy wiosennej przemiany będzie można śledzić na łamach portEl.pl. Jednakże efekt końcowy przemiany naszej Laureatki będziemy mogli zobaczyć w czerwcu, podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Hotelu Elbląg, gdzie piękno tego dnia i efekt końcowy podkreślą kwiaty ufundowane przez Kwiaciarnię Klimaty. Wszystko zostanie uwiecznione przez Telewizję Elbląską, która wyemituje na żywo materiał z gali.
      
       Etapy wiosennej przemiany będzie można śledzić na łamach portEl.pl. O szczegółach przemiany będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)