UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)

Komentarze czytelnika Wowka

 • Bogumiła Salmonowicz stypendystką marszałka województwa

  Wowka Najserdeczniejsze gratulacje!
 • Legendarny trener patronem hali MOS?

  Wowka Żeby nie tacy elblążanie jak Antoni nie wiem ilu legendarnych sportowców, trenerów i działaczy nie osiągnęłoby swoich sukcesów www.mosir.elblag.eu
 • Legendarny trener patronem hali MOS?

  Wowka Witam. Z całym szacunkiem dla pomysłodawcy ale być może i był może kiedyś jakiś legendarny trener tak samo jak wielu legendarnych sportowców (cokolwiek ma to znaczyć) ale co oni wszyscy by osiągnęli gdyby nie tacy legendarni menedżerowie z okresu wesołej twórczości PRlu jak Antoni Wieczorek?! Człowiek dzięki któremu powstały sekcje pięściarska, ciężarów wspierana lekkoatletyka jak i budowa kompleksu przy Kościuszki. Pominę, że był twórcą sukcesu budowy i działania Plastyku, Renomy garbarni w Zalewie i sławy na cały świat produktów tworzonych rękoma elblążan. Czy dlugo będzie czekał na tablicę lub nazwanie ulicy jego imienia? Pozdrawiam zawsze serdecznie zwłaszcza adwersarzy.
 • 15 lat temu w Elblągu... zaczął się początek końca Renomy

  Wowka Szanowna Redakcjo bardzo proszę uaktywnienie linku www.mosir.elblag.eu Bo to dzięki między innymi Antoniemu Wieczorkowi Elbląg był potęgą w produkcji galanterii skórzanej oraz powstały dzięki niemu Plastyk, Renoma, garbarnia w Zalewie, obiekt sportowy na Kościuszki sekcje pięściarka, podnoszenia ciężarów itd. I taka osoba nie ma swojej ulicy czy tablicy pamiątkowej?! Brawo Rada Miasta Elbląg!
 • Kiedyś dziennikarz, dziś radny

  Wowka Piotr szczerze gratuluję i zdaję sobie sprawę z ciężkiej pracy jaka stoi przed Tobą. Pocieszam się tylko faktem, że przez lata będąc dziennikarzem wiesz, która zwierzyna jest chora w lesie, a który myśliwy to zwykły kłusownik. Pozdrawiam serdecznie.
 • Portowy bumerang

  Wowka Lewandowski. Mam prawo zagwarantowane w Konstytucji do oceny referendum w 2013 roku i nie tobie mnie oceniać za moje postępowanie. Takie samo zdanie na temat referendum, które miało znamiona linczu politycznego inspirowanego przez Ruch Palikota, PIS oraz innych wyraziło ponad 70 tys. elblążan z prawem wyborczym, którzy nie wzięli w nim udziału lub glosowali przeciwko odwołaniu władzy uchwałodawczej i wykonawczej miasta Elbląg. Wynik przyśpieszonych wyborów samorządowych w naszym mieście tylko to potwierdziło. Nie ja działałem w myśl użytecznego idioty, nie byłem również narzędziem w rękach ludzi podłych, fałszywych realizujących swoje chore scenariusze. Za swoje czyny i słowa zawsze odpowiadam w sposób prawny, finansowy i moralny. Jaka mnie w oczy kole prawda twoja prawda? Prawda jest taka, że jeśli ktoś chciałby poznać prawdę to kontakt ze mną jest ogólnie dostępny i wystarczy tylko odwaga cywilna, aby usłyszeć jakie są fakty i prawda, a nie klepać w klawiaturę pisząc swoje złote myśli siejąc destrukcję i jad. Takie działania tylko osłabia zaangażowanie obywateli chociażby w takich wydarzeniach jak ogólnopolskie referendum w sprawie JOW. A szczytem głupoty jest dzielić obywateli naszego miasta w myśl zasady ci którzy ze mną to lepsi, a ci którzy maja inne zdanie to gorsi. Kończąc rozumiem, że wynik ostatnich wyborów samorządowych przyjąłeś z satysfakcją wszak jest pokłosiem referendum z którego jesteś dumny?
 • Portowy bumerang

  Wowka Lewandowski! Na przyjemność spotkania się ze mną trzeba zasłużyć, a że kij ma dwa końce przekonał się o tym już nie jeden. Zresztą nasze spotkanie jest zaplanowane po 13 sierpnia, a jak się skończy dla kogo o to się nie martwię. Jeśli chodzi o referendum to nikogo z niczym nie zdradziłem, a do pracy w MOPS chodzę nie dla zarabiania pieniędzy tylko spełnienia misji. Nie mam też żadnych kolegów, którzy z prezydentem Nowaczykiem klepali babki. Znam natomiast wielu z twojego najbliższego otoczenia, którzy do babek klepania go namawiali i spotykali się z nim nader często. Wolę również być pchłą niż wszą. Ciekaw jestem również jak nazwałbyś kogoś kto od lat żył na garnuszku podatników nie tylko polskich i któremu wżyciu nic nie wyszło poza destrukcją i sianiem jadu?Zdziwiłbyś się jaka jest prawda o referendum tylko, czy ciebie stać na spotkanie się z prawdą nie mitami i twoimi chorymi wizjami?
 • Portowy bumerang

  Wowka Lewandowski! Powolutku zaczynam tracić cierpliwość do ciebie. Konkretnie napisz mi na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem zawodowym działaczem społecznym tylko konkretnie. Na jakiej podstawie twierdzisz, że ja zakładam stowarzyszenia i organizacje oraz czerpię z tego korzyści. Przestań pajacować i wysilać za jakim to sponsorem ja miałbym płakać? Człowieku co ty możesz wiedzieć na mój temat i pamiętaj nie mierz mnie nigdy swoją miarą bo dzieli nas galaktyka pod każdym względem. Jak do tej pory ja wydaje na działania społeczne, a jest ich mnóstwo własne pieniądze ciężko zarobione kosztem wielu wyrzeczeń mojej rodziny.
 • Elbląskie Włóczy-Kije na pudle (nordic walking)

  Wowka Pani Halinko serdeczne gratulacje!
 • „Elbląskie Włóczy-kije” z pucharami

  Wowka Pani Halinko! Najserdeczniejsze gratulacje!
 • Nowy redaktor naczelny portEl.pl

  Wowka Dzień dobry wszystkim na dawno prze zemnie nie odwiedzanym portalu. .Po mimo, że dzisiaj jest 1 kwietnia ale mój wpis nie jest żartem. Piotrowi życzę dużo zdrowia i dziękuję za wszystko co mnie spotkało na tym portalu od 2008 roku do maja 2012.Dziękuję za pomoc i publikacje wszystkich moich tekstów. Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki, sugestie i krytykę. Dziękuję, że można było zawsze przyjść i porozmawiać zadać pytanie i poradzić się. No cóż jak może wielu zauważyło od 2012 roku kiedy to Piotr zachorował nie piszę do portela ponieważ z wielu nie zrozumiałych dla mnie przyczyn odmówiono mi publikowanie kilku teksów więc delikatnie mówiąc zniechęciłem się. Nowemu naczelnemu szczerze życzę przyjemnej pracy i zadowolenia finansowego z wykonywanej pracy.
 • Trudna RADA

  Wowka Proponuję zerknąć do załącznika nr 1 do Zarządzenia nr 563/2013 Prezydenta Miasta z dnia 12 listopada 2013 roku. W koncepcji nazewnictwa ulic w Elblągu II ustęp 4 punkt 3 „ … osiedle Zawada-północna część miasta utrwalanie pamięci wybitnych działaczy polskiego ruchu robotniczego, którzy poświęcili się budowie socjalizmu w Polsce… ” – czy prezydent Wilk wie co podpisuje? Czy zacna komisja do spraw nazewnictwa wie o co chodzi? Tu do boju mili malkontenci. Wszak wiadomo, że nazwy rond maja brać nazwy od zaprzyjaźnionych miast partnerskich!
 • Dodatkowe dyżury Radnych

  Wowka Droga Krysiu. Z Twojego wpisu wynika, że jeśli radni pracują do 15-16 czyli chcą przyjmować mieszkańców miasta w godzinach swojej pracy? Uwierz mi trudno jest wykonując swoją pracę rzetelnie z poświęceniem znaleźć czas w godzinach pracy, aby w sprawach prywatnych lub społecznych pójść na spotkanie z radnym, który może już rozmawiać z petentem a więc trzeba stanąć w kolejkę i czekać? Chętne spotkałbym się z radnym bez względu na reprezentowana przez siebie partie polityczną w bardzo ważnych sprawach ale po 17 jak to uczynić. .. .a do zaoferowania mam wiele. .. ..
 • Dodatkowe dyżury Radnych

  Wowka No to pytanie do naszych miluśińskich na dzień dobry. Jak ma pójść obywatel naszego miasta do radnego po pomoc lub skargą, wnioskiem lub sugestią kiedy pracuje do 15,50 ? No chyba, że chodzi tylko o tę część wyborców na rentach i emeryturach lub niepracujących. .. .. Jeśli naprawdę chodzi wam o kontakt z mieszkańcami to spotkania powinny być możliwe od 15-17 wtedy ma to sens. Jak zwykle serdecznie pozdrawiam i ogłaszam, że "sezon polowania na jelenia" się rozpoczął z dniem dzisiejszym.
 • Do 2020 kopania nie będzie

  Wowka Ileż to razy obalałem banialuki elbląskich kaznodziejów i chciejców w temacie budowy kanału żeglownego przez Mierzeję Wiślana. .. .. Jak do tej pory tylko ja zawsze miałem rację w tej kwestii popierając swoje wywody wiadomościami ze źródła. Datę podaną w artykule opisałem szczegółowo na początku tego roku, a tak na marginesie kiedy do głosu dopuści się rozsądnych obywateli naszego miasta?
 • Nowe atrakcje: fontanna i taras widokowy

  Wowka Myślałem, że coraz mniej rzeczy może mnie zaskoczyć w życiu. No cóż jest jak jest. Choć pojąć nie mogę dlaczego nie zadbamy najpierw o istniejące fontanny? Jak dziecko naiwny myślałem, że uda się odrestaurować fontannę na placu Słowiańskim, na którą mógłby powrócić posąg rycerza założyciela grodu. Pisałem o tym już kilka razy napisałem nawet zadanie do zrealizowania w budżecie obywatelskim. Trudno jest jednak zrozumieć(pomimo mojej sugestii) że za tym powinni głosować mieszkańcy Elbląga we wszystkich okręgach www.portel.pl www.portel.pl www.portel.pl www.portel.pl
 • Nie poddałem się, choć lekarze nie dawali mi żadnych szans

  Wowka Ma gość charakter i wyrazistość ". .. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy. .. " Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najpiękniejsze!
 • Nieczynna fontanna

  Wowka Od lat wielu upominało się o zrobienia porządku z fontanna i nic! Próbowałem i ja zgłaszając do zrealizowania tego zadania w budżecie obywatelski www.portel.pl szkoda tylko, że za tym pomysłem mogli głosować tylko mieszkańcy tego okręgu, a nie wszyscy mieszkańcy. Polecam www.portel.pl www.portel.pl
 • Czy to początek końca PO?

  Wowka ale chała!!!
 • Spotkanie niepartyjnych komitetów?

  Wowka Mirosławie Floryński "...Chyba nie zaprzeczycie, ze popierałiscie pana Słonine a potem zrobiliscie zwrot i zaczeliscie popierac Nowaczyka i PO? Dowody? ..." Człowieku od kiedy ja Dariusz Babojć popierałem Henryka Słoninę? Po drugie nie interesują mnie twoja odczucia po przeczytaniu artykułów. ilu czytających tyle odczuć!!! W drugiej turze na kogoś trzeba było głosować w 2010 roku i każdy głosował jak mu sumienie podpowiadało. Rozumiem, że ty głosowałeś na Słoninę jak poparło go wszyscy, którzy twierdzą, że to on zapoczątkował ł "dziure w budżecie" i zapaść miasta? Świetny wybór! Wciąż chcesz mi udowodnić, że Referendum to autentyzny ruch społeczny? To jak wytłumaczysz to fakt, że inspirowany był przez partie. Proszę posłuchać od 2 minuty 40 sekundy www.youtube.com Przestań wymyślać !

Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama