UWAGA!

Dodatkowe dyżury Radnych

Radni Rady Miejskiej pełnią dyżury w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godz. 14-15.30 w gmachu Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1 – w pokoju Nr 303 (II piętro). Radne Rady Miasta Elbląga - Jolanta Lisewska oraz Małgorzata Adamowicz zapraszają na dodatkowe dyżury.

Aby ułatwić mieszkańcom kontakt z Radą Miasta w celu zgłaszania swoich spraw i uwag dotyczących funkcjonowania miasta, Radna Jolanta Lisewska (PIS) oraz Małgorzata Adamowicz (PIS) zapraszają na dodatkowe dyżury. Odbywać się one będą w każdy czwartek od godziny 15 do 16 w Elblągu w Siedzibie Zarządu NSZZ Solidarność przy ulicy 1 Maja 2 (II Piętro).
      
      
Joanna Lisewska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wowka No to pytanie do naszych miluśińskich na dzień dobry. Jak ma pójść obywatel naszego miasta do radnego po pomoc lub skargą, wnioskiem lub sugestią kiedy pracuje do 15,50 ? No chyba, że chodzi tylko o tę część wyborców na rentach i emeryturach lub niepracujących. .. .. Jeśli naprawdę chodzi wam o kontakt z mieszkańcami to spotkania powinny być możliwe od 15-17 wtedy ma to sens. Jak zwykle serdecznie pozdrawiam i ogłaszam, że "sezon polowania na jelenia" się rozpoczął z dniem dzisiejszym.
 • Drogi Wowka a pomyślałeś że nasi milusińscy Radni również pracują do godziny 15 lub 16? A jeśli komuś mocno zależy żeby zgłosić swoją sprawę to znajdzie czas nawet w ciągu dnia.
 • Wowka Droga Krysiu. Z Twojego wpisu wynika, że jeśli radni pracują do 15-16 czyli chcą przyjmować mieszkańców miasta w godzinach swojej pracy? Uwierz mi trudno jest wykonując swoją pracę rzetelnie z poświęceniem znaleźć czas w godzinach pracy, aby w sprawach prywatnych lub społecznych pójść na spotkanie z radnym, który może już rozmawiać z petentem a więc trzeba stanąć w kolejkę i czekać? Chętne spotkałbym się z radnym bez względu na reprezentowana przez siebie partie polityczną w bardzo ważnych sprawach ale po 17 jak to uczynić. .. .a do zaoferowania mam wiele. .. ..
 • Witam Serdecznie, jeżeli komuś z Państwa nie odpowiadają podane wyżej godziny, bardzo proszę o kontakt mailowy: jolanta. lisewska@wp. pl. W wiadomości proszę o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Po odczytaniu wiadomości skontaktuję się z Państwem i spróbuję pomóc, udzielić porady czy też ustalić inne godziny spotkania. Pozdrawiam, Jolanta Lisewska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  JolantaLisewska(2013-10-17)
Reklama