UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Są w Polsce PWSZ, które prowadzą studia II stopnia (magisterskie). Parę przykładów: PWSZ w: Legnicy, Kaliszu, Nowym Sączu, Oświęcimiu, Płocku, Wałbrzychu, Tarnowie, również PWSZ Konin ma już ministerialną zgodę. Dlaczego nie w Elblągu ? Aaa, bo się nie da. .. .. itd. , itp.
  • No właśnie. .. .Na początku PWSZ były nastawione na kształcenie pierwszego stopnia i takie były też przepisy, ale skoro prawo się zmieniło. .. .czemu nie rozszerzyć oferty. .. .skoro już kilka PWSZ z całego kraju ma zgodę to czemu nie wprowadzić tego u nas? Kadra jest, sale dydaktyczne i baza dydaktyczna jest. .. uważam że Uczelnia powinna rozważyć taką opcję. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    0
    Tom'ash(2014-08-04)
  • Prawda jest taka, że młodzianin opisuje swój prywatny, emocjonalny problem. A do roboty to mu się nie spieszy. Wystarczy, że pójdzie do pracy a mgr przed nazwiskiem zrobi sobie zaocznie pracując i płacąc za swoje wykształcenie. Młodzianin chciałby życ na garnuszku u rodziców, studiować za darmo a w miedzyczasie melanżować i imprezować do tego piwko, zioło a całe lato plażing i biba. Ludzie na chleb nie mają, nie mają za co kupić książek dla dzieci. Ludzie do ruskich po paliwo jeżdżą żeby żyć a taki młodzik chce żeby go jeszcze parę lat rodzice utrzymywali a za szkołę płaciło państwo!!!! Powiedzcie drodzy internauci czy ktoś coś wam dał kiedykolwiek za darmo? Bo mi nigdy. Młodzianin zamiast płakać powinien brac sprawy w swoje ręce i DO DZIEŁA!!! Nie czas na płacz!!! Czas na działanie. Znajdz sobie koleżko pracę!! Pracuj na własne wydatki i edukuj się za swoje. Przy okazji zdobędziesz cenne doświadczenie. PS Sam jestem po dwóch kierunkach studiów, na które sam zarobiłem, sam zapłaciłem pracując zawodowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Edmundo23233(2014-08-05)
Reklama