UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wychwalanie elbląskiego PWSZ za zdobycie jakichś tam nagród jest komiczne drodzy czytelnicy. Inne uczelnie tego typu, też takie nagrody zdobywają. Spójrzmy prawdzie w oczy, skoro niby mamy taki " wspaniały poziom" na naszej uczelni, to dlaczego jest w niej tak mało osób przyjezdnych? Nasza uczelnia ma bardzo słaby poziom kształcenia, nie ma praktycznie żadnej renomy na rynku pracy. Proszę spojrzeć na rankingi płac absolwentów polskich uczelni. Próżno szukać PWSZ w czołówce, ba nawet w połowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    123ja(2014-08-04)
  • Dla wielkiegobuniwersytetu ktory ma wielkie milionowe dotacje i kadre profesorska nie jest niczym nadzwyczajnym otrzymac wyroznienie ale dla malej lokalnej szkoly otrzymac trzy wyroznienia w ciagu roku to jest cos. Pwsz istnieje dopiero 15 lat a juz wyrobil sobie marke. Trudno jest zgodzić sie z komentarzami takimi jak powyżej. Zamknąć lokalną uczelnię tylko dlatego że jest mniejsza niz uniwersytet..?
  • Prawda jest taka, że młodzianin opisuje swój prywatny, emocjonalny problem. A do roboty to mu się nie spieszy. Wystarczy, że pójdzie do pracy a mgr przed nazwiskiem zrobi sobie zaocznie pracując i płacąc za swoje wykształcenie. Młodzianin chciałby życ na garnuszku u rodziców, studiować za darmo a w miedzyczasie melanżować i imprezować do tego piwko, zioło a całe lato plażing i biba. Ludzie na chleb nie mają, nie mają za co kupić książek dla dzieci. Ludzie do ruskich po paliwo jeżdżą żeby żyć a taki młodzik chce żeby go jeszcze parę lat rodzice utrzymywali a za szkołę płaciło państwo!!!! Powiedzcie drodzy internauci czy ktoś coś wam dał kiedykolwiek za darmo? Bo mi nigdy. Młodzianin zamiast płakać powinien brac sprawy w swoje ręce i DO DZIEŁA!!! Nie czas na płacz!!! Czas na działanie. Znajdz sobie koleżko pracę!! Pracuj na własne wydatki i edukuj się za swoje. Przy okazji zdobędziesz cenne doświadczenie. PS Sam jestem po dwóch kierunkach studiów, na które sam zarobiłem, sam zapłaciłem pracując zawodowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Edmundo3434(2014-08-05)
  • DO Edmundo: Jaki sens ma wklejenie sześć razy tego samego komentarza? I tutaj cię zdziwię. .. .nie mieszkam na garnuszku u rodziców od kilku LAT Pracowałem w trakcie studiów a po studiach nawet na dwa etaty, legalnie, odprowadzając składki i podatki. .. .. :)
  • Zastanawia mnie jedna kwestia. Skoro wszystkie mniejsze miasta w naszym i ościennym województwie mają te magisterki dzienne, a pojawił się ciekawy pomysł wprowadzenia tego u nas (jesteśmy wyjątkiem na mapie), co miałoby praktycznie same plusy dla naszego miasta, dla naszej uczelni, to dlaczego są ludzie, dla których to stanowi problem? Zauważyłem, że są to najczęściej albo osoby, które już dawno ukończyły studia zaoczne za które zapłaciły i być może zazdroszczą, że młodzi wpadli na taki pomysł i chcą się uczyć, a oni musieli kiedyś płacić. Być może są to osoby wiecznie niezadowolone ze wszystkiego? Przeszkadza wam rozwój edukacji w regionie?
  • Ciekawa myśl. Zastanawiam się tylko czy nie wystukana ona została na klawiaturze przez chłopaczka który panicznie boi się przestać trzymać spódniczki mamusi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Edmundo2323(2014-08-05)
  • Edmundek dobrze piszesz. Studenci cpają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Janeczka2323(2014-08-05)
  • Teraz w koło same magistry błahahahahah a do roboty nie ma komu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    ManiekUltra(2014-08-05)
  • Niestety. Edmundo znów nie ma racji. Myśl wyklepana przez osobę, która pracuje na etacie i kończy studia zaoczne PŁATNE za swoje zarobione pieniądze :) Jak widać niektórzy są urodzonymi którym nic się nie podoba :)
  • Zgadzam się w Elblągu powinna być możliwość zrobienia magisterki
  • *urodzonymi pesymistami
Reklama