UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • słuchaj dla samego siebie to ja się uczę, fakt nie mam na to oficjalnego papierka ale portfolio z referencjami a to już dowód na to, że coś umiem, że potrafię wykonywać pracę która np potrzebuje danych uprawnień a ją wykonuję bez nich, to się nazywa talent. Nie każda firma takich samouków zatrudnia ale wszyscy jesteśmy samoukami tylko jedni z papierami a drugi nie. Liczy się moim zdaniem udokumentowane doświadczenie, opinie! Uczyc się na siłe i płacić za kursy, studia bo może w przyszłości mnie ktoś zatrudni to inwestycja w ciemno. .. kto ma na to czas i kasę? ktoś ma. .
  • Część pracodawców uważa że referencje może wypisać znajomy, wujek, kolega. .. .. dyplom studiów to seria zdanych egzaminów, zaliczonych przedmiotów, obecność na ćwiczeniach, zaliczone praktyki, napisana praca i zdana obrona.
  • .. .. zresztą w każdej branży, w każdym zawodzie jest inaczej. W niektórych studia nie mają znaczenia, w innych mają ogromne. W innych liczy się głównie doświadczenia. Mój tata np. nie ma wyższego ale ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę i pracuje na stanowisku kierowniczym. .
Reklama