UWAGA!

Studiuj na EUH-E

 Studiuj na EUH-E

Zdałeś w tym roku maturę i zastanawiasz się, co dalej? A może po dłuższej przerwie w nauce myślisz o uzupełnieniu wykształcenia? Koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą edukacyjną Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie) i II stopnia (studia magisterskie) w ramach trzech wydziałów - Nauk o Zdrowiu, Pedagogiki oraz Administracji i Ekonomii.
       W ofercie EUH-E znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych oraz Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych.
       Edukacja na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbywa się w systemie stacjonarnym i zaocznym.
      
       Nowością w roku akademickim 2012/2013 są zajęcia na kierunku pielęgniarstwo w trybie stacjonarnym, które będą odbywać się w weekendy tzn. w piątki, soboty i niedziele.
      
       Rejestracja na wszystkie kierunki odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny system rekrutacji www.irk.euh-e.edu.pl.

       Wydział Nauk o Zdrowiu – studia I i II stopnia
     
       Kierunki:
            - pielęgniarstwo
            - fizjoterapia
            - ratownictwo medyczne
            - zdrowie publiczne
:  
       specjalności: ubezpieczenia zdrowotne, statystyka i informatyka medyczna, promocja zdrowia, odnowa biologiczna i rekreacja, menadżer zdrowia, bezpieczeństwo i higiena pracy w ochronie zdrowia, inspekcja sanitarna i epidemiologia, protetyka słuchu, higiena dentystyczna, technika ortopedyczna, optometria i optyka okularowa, terapia zajęciowa, przedstawiciel medyczny, medycyna estetyczna i pielęgnacja urody.
            
     
       Wydział Pedagogiki – studia I i II stopnia
     
       Kierunek: pedagogika
       specjalności: pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną, pedagogika opiekuńcza i wychowawcza, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami pracy socjalnej, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńcza i wspomaganie rozwoju małego dziecka, pedagogika opiekuńcza i wspomaganie rozwoju małego dziecka, pedagogika społeczno-rodzinna, edukacja dla bezpieczeństwa (dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne), szkolenia dorosłych i doradztwo personalne (dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne).
            
            
Wydział Administracji i Ekonomii – studia I i II stopnia
    
       Kierunek
: administracja
       specjalności: administracja europejska, administracja samorządowa, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, administracja ogólna, administracja bezpieczeństwa publicznego, administracja gospodarcza, logistyka w administracji, zarządzanie publiczne, administracja ochrony zdrowia, administracja pomocy społecznej.
            
       Kierunek
: zarządzanie
       specjalności: zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie procesami logistycznymi, transportem i spedycją, zarządzanie zasobami ludzkimi, menedżer.    
            
Studia podyplomowe
        
       Kierunki: Oligofrenopedagogika, Pedagogika opiekuńczo–wychowawcza z pracą socjalną, Przygotowanie pedagogiczne, Resocjalizacja, Socjoterapia, Terapia pedagogiczna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Wczesne wspomaganie, Pomoc pedagogiczno-psychologiczna, Organizacja i zarządzanie oświatą, Doradca zawodowy, Broker edukacyjny, Administracja publiczna, Logistyka i transport, Zarządzanie placówką zdrowia, Zarządzanie projektem unijnym, Zarządzanie nieruchomościami, Organizacja działalności rolnej.
            
     
       Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych
      
      
Kursy i specjalizacje: Pielęgniarstwo położnicze, Pielęgniarstwo pediatryczne, Organizacja i zarządzanie, Pielęgniarstwo psychiatryczne, Pielęgniarstwo opieki długoterminowej, Pielęgniarstwo ratunkowe, Leczenie ran, Terapia bólu przewlekłego u dorosłych, Resuscytacja krążeniowo – oddechowa dorosłych, Szczepienia ochronne, Wykonanie konikopunkcji, odbarczanie odmy prężnej oraz wykonanie dojścia doszpikowego, Informatyka i statystyka, Komunikacja interpersonalna.
            
        
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
       tel. do działu rekrutacji: 055 239 38 10 lub 055 239 39 55, kom. 512 543 321
      
       rekrutacja@euh-e.edu.pl
       www.euh-e.edu.pl
    
       ---------------------Reklama---------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie