UWAGA!

W EUH-E: Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia

2008-05-24
Aktualizowany 2008-05-26 09:46

W dniach 26-27 maja (poniedziałek i wtorek) w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2 odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z udziałem gości zagranicznych pt. „Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia. Wyzwania i zagrożenia”.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele wielu ośrodków akademickich z Polski i z zagranicy, m.in. prof. dr hab. Krzysztof Konarzewski (Instytut Psychologii PAN), prof. dr hab. Anna Brzezińska (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie; Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu); prof. dr hab. Jerzy Brzeziński (członek rzeczywisty PAN). Swój udział w konferencji potwierdzili również prelegenci z Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Opolskiego, UMCS w Lublinie, Akademii Pomorskiej w Słupsku, Uniwersytetu w Białymstoku, a także profesorowie zagranicznych uczelni partnerskich - Fachhochschule Munster z Niemiec, Laval Uniwersity, Quebec z Kanady.
     Elbląska uczelnia poprzez organizację konferencji chce włączyć się do dyskusji przedstawicieli rożnych dyscyplin nauki, która ma wskazać na to, co sprzyja, a co zagraża rozwojowi człowieka u progu trzeciego tysiąclecia. Organizatorzy konferencji serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji, wstęp wolny. Program konferencji jest zamieszczony na stronie internetowej uczelni - www.euh-e.edu.pl .
     
     Mówi prof. dr hab. Mieczysław Plopa - dziekan Wydziału Pedagogiki EUH-E:
oprac. MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Chcesz przeżyć niesamowite emocje? Obejrzeć gwiazdy światowej piłki ręcznej? Wspomóc dopingiem reprezentacje polski w piłce ręcznej? CIESZYĆ SIĘ Z AWANSU DO EURO 2008? Nie zastanawiaj się długo i przyjdź na halę Centrum Sportowo Biznesowego przy ul.Grunwaldzkiej 135 31 MAJA 2008 R. (sobota) o godzinie 16.00 !!! Bilety na mecz w cenie 10 zł (normalne), 5 zł (ulgowe, za okazaniem legitymacji) oraz 10 zł (rodzinne, dzieci do lat 14). Wejściówki można nabyć już od poniedziałku (kasy na Grunwaldzkiej czynne od 10-18) !!! Nie żałuj ani czasu, ani gardła i kibicuj naszej żeńskiej reprezentacji w decydującym starciu z PORTUGALIĄ!!! Dziewczyny nas potrzebują!!! >>>>> POLSKA-Portugalia >>>>> (mecz play-off eliminacji do mistrzostw Europy) >>>>> sobota, 31.05.08, g.16.00 >>>>> Centrum Sportowo-Biznesowe, ul. Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg >>>>> ceny biletów: 10zł (normalny i rodzinny) oraz 5 zł (ulgowy) WYPEŁNIJMY HALĘ PO BRZEGI!!! więcej o meczu: csb.elblag.pl , www.portel.pl , www.reczna.pl , portal.fpa.pt
Reklama