UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znowu tylko tłumaczenie. W firmie jakby Pan się tak tłumaczył to pracodawca wyrzuciłby na zbity pysk z pracy Chyba zarabia pan na tyle i nic więcej nie robi tylko trenuje a nie weekend wolne i tylko tłumaczenie że trawa była za śliska lub źle skoszona a co Pan robi na taktyce i na treningach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    12
    Aleks12@wp(2021-04-05)
  • @Aleks12@wp - Nie porównuj tego czegoś do firmy. Bo jeśli firma nie przynosi wyników - to albo zmienia się zarząd, albo stawia się firmę w stan likwidacji. Ale to nie jest firma, tylko stowarzyszenie, co innego gdyby to była spółka akcyjna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Pijak_podczas_pandemii(2021-04-05)
  • @Pijak_podczas_pandemii - Po co się czepiasz biednego trenera dostał takich grajków jakich ksiądz mu pozwolił ściągnąć i zatrzymać. Czas wyrzucić ten pseudo zarząd i albo ktoś tym pokieruje tak jak powinno a jak nie to zlikwidować bo wstyd by w takim mieście grać na takim poziomie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Były kibol(2021-04-05)
  • @Były kibol - A gdzie ja się czepiłem trenera?? Napisałem o zarządzie do wymiany, lub likwidacji klubu, nic o trenerze nie wspomniałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Pijak_podczas_pandemii(2021-04-06)
Reklama