UWAGA!

Mecz z Sokołem tylko dla VIP-ów

 Elbląg, Mecz z Sokołem tylko dla VIP-ów
fot. Marek Lewandowski (arch. portEl)

Polski Związek Piłki Nożnej zamknął część stadionu w Elblągu na jeden mecz Olimpii. To kara za zachowania kibiców w meczu z Chojniczanką Chojnice. W związku z tym wtorkowy mecz Olimpii z Sokołem Ostróda odbędzie się z ograniczoną liczbą kibiców.

Przypomnijmy: podczas ostatniego meczu żółto-biało-niebieskich (19 września z Chojniczanką Chojnice; 0:0) grupa kibiców w wulgarny sposób domagała się odejścia z klubu trenera Łukasza Kowalskiego. Po meczu kibice kontynuowali swoje żądania pod budynkiem klubowym, a trener w obawie o swoje bezpieczenstwo opuszczał stadion w karetce. 

Na konsekwencje Polskiego Związku Piłki Nożnej nie trzeba było długo czekać. Dziś (25 września) Olimpia poinformowała, że najbliższy mecz żółto-biało-niebieskich odbędzie się z ograniczoną liczbą kibiców. Na stadion będą mogli wejść tylko posiadacze karnetu VIP. Szczegóły mają być znane w poniedziałek.

Reszcie sympatyków żółto-biało-niebieskich pozostanie transmisja na TVP Sport i w bezpłatnej aplikacji TVP Stream. Przypomnijmy: dziś (25 września) Olimpijczycy grają w Rzeszowie z tamtejszą Stalą. Transmisja na TV COM.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama