UWAGA!

Dzień Dziecka – sprawdź atrakcje (ściąga portElu)

 Dzień Dziecka – sprawdź atrakcje (ściąga portElu)

Z okazji Dnia Dziecka Wszystkim dzieciom, dużym i małym redakcja i wydawca portEl.pl składa najlepsze życzenia. 1 czerwca to dla wszystkich dzieci wyjątkowa data. Dzień Dziecka jest przecież raz w roku. Nie pozwólmy więc, aby nasze pociechy się nudziły. Niech spędzą piękne chwile razem z rodzicami. Aby ułatwić wybór miejsca na spędzenie tego dnia przygotowaliśmy spis propozycji, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla swojej rodziny.

Bajlandia – Centrum Zabaw dla dzieci z lunaparkiem i kinem ruchu 7D. Dnia 1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1-10lat na: wspaniałą zabawę, konkursy z nagrodami, coś słodkiego dla wszystkich dzieci. Odwiedzą nas goście z Disneylandu - Myszka Miki i Myszka Minnie. Cennik: Dzieci-15zł/1godz., 28zł/2godz., dorośli-wstęp wolny. Uwaga: Bilety do kina 7D dla dzieci bawiących się w Bajlandii dnia 1 czerwca - 10zł/os. Szczegóły na stronie.
      
       Biblioteka - Z okazji Dnia Dziecka Filia nr 3 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Piłsudskiego zaprasza w piątek 30 maja w godz. 10.30-14.00 dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy pod hasłem Biblioteka Dzieciom na Dzień Dziecka. Wstęp wolny. W programie: rodzice czytają dzieciom, maluj kredą po chodniku, malowanie twarzy dzieciom, wspólne bajkowe zabawy plastyczne, tworzenie zwierząt z balonów do modelowania, bańki mydlane i wiele innych atrakcji. Więcej informacji: Filia nr 3, ul. Piłsudskiego 17, tel. 55 625 60 85/86.
      
       Centrum Nauki i Biznesu Żak - zaprasza w niedzielę (1 czerwca) na piknik rodzinny. Początek imprezy o godzinie 13.30, a w programie ogrom atrakcji zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Najmłodszych z pewnością zainteresuje występ postaci z bajek przygotowany przez Słuchaczki CNiB ŻAK (kierunek Wizaż) po okiem stylistki i wizażystki. Każda kobieta, czy to mała czy duża, będzie miała okazję poczuć się piękna. Nie zabraknie także atrakcji dla panów. Zorganizowaliśmy gry i zabawy, uczące bezpieczeństwa na drodze oraz ścieżkę do przejścia w alkogoglach. Całą zabawę urozmaicą pokazy tańca w wykonaniu zespołów (hip hop, jazz, modern, dancehall). Na strudzonych zabawą będą czekały kiełbaski do upieczenia przy ognisku oraz pyszna grochówka. W trakcie trwania imprezy odbywać się będą konkursy, w których do wygrania będzie wiele fantastycznych nagród. Zachęcamy do wzięcia kocyków, aby rodzinnie odpoczywać w urokliwej scenerii elbląskiej Bażantarni. Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny. Wymagane są jedynie chęć do zabawy oraz uśmiech od ucha do ucha. Spotykamy się przy Muszli Koncertowej.
      
       Dzień Dziecka na sportowo - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają 1 czerwca od godz. 11.00 do parku przy ul. Mickiewicza na festyn pod nazwą Sportowy Dzień Dziecka. Zabawy dla całej rodziny, pokazy artystyczne, fitness na świeżym powietrzu, turniej piłki nożnej, konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji. A wszystko to całkowicie za darmo. Program pikniku obfituje w wydarzenia, które z pewnością spodobają się wszystkim, najmłodszym uczestnikom. Gry i zabawy, turniej piłki nożnej drużyn trzyosobowych, konkursy z nagrodami, basen z kulkami czy fitness na świeżym powietrzu, to główne punkty niedzielnego festynu. Impreza skierowana jest do różnych grup wiekowych i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Rozpoczęcie punktualnie o godz. 11.00 na scenie, która zlokalizowana zostanie tuż obok skateparku. To właśnie tam na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Zabawa potrwa do godz. 16. Przez cały czas towarzyszyć nam będzie świetna muzyka. To ma być niezapomniany dzień dla całych rodzin. Więcej informacji.
      

       Dzień Dziecka w Teatrze - Zapraszamy dzieci i rodziców na wyjątkowe popołudnie w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W programie atrakcje przygotowane dla dzieci i dla rodziców! Tego dnia każdy dorosły może się ponownie poczuć dzieckiem. Nasi milusińscy goście z pewnością będą się pięknie bawili, a i osoby wcześniej urodzone nudzić się nie powinny. 1 czerwca o godz. 16 zapraszamy na muzyczny spektakl pt. „Tajemniczy Ogród” w reżyserii i adaptacji Cezarego Domagały. Do programu dołączona jest płyta CD ze wszystkimi piosenkami, to może być wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, a także wspomnienie dla każdego widza. Po spektaklu wszystkich widzów czeka przyjęcie w tajemniczym ogrodzie z poczęstunkiem oraz specjalna atrakcja dla dzieci – spotkanie z aktorami Teatru! Ponadto każde dziecko zostanie obdarowane upominkiem. W tym niecodziennym dniu podaruj swojemu dziecku moc atrakcji, niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę. Świętuj Dzień Dziecka razem z nami w Teatrze! Więcej informacji.
      
       Galeria EL - Już w najbliższą niedzielę (1 czerwca) odbędzie się prawdziwe święto dzieci. Serdecznie zapraszamy najmłodszych od odwiedzenia tego dnia Galerii EL oraz wystawy Interaktywny Plac Zabaw. Pierwszego czerwca wstęp dla dzieci i dorosłych tylko 2 zł. Wystawa czynna będzie w godz. 10-17. Wystawa „Interaktywny Plac Zabaw” gościła już w wielu polskich miastach, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem i przynosząc mnóstwo radości dzieciom i dorosłym. W Elblągu od 5 maja można oglądać 6 multimedialnych instalacji, wprowadzających w klasyczne pojęcia z dziedziny sztuki takie jak faktura, kolor, perspektywa oraz muzyki: rytm, metrum, harmonia. To doświadczalne laboratorium, w którym już od najmłodszych lat dzieci poznają nowe media wchodząc w interakcję ze sztuką. Informacje: Beata Branicka, CS Galeria EL, beata.b@galeria-el.pl, tel. 55 625 67 80. Więcej o wystawie.
      

       Kino Światowid - z okazji Dnia Dziecka przygotowało aż dwie propozycje filmowe. Dzieci będą mogły przenieść się w magiczną podróż po krainie Dorotki i Czarnoksiężnika z Oz lub wczuć się w przygody Listonosza Pata. Dodatkową atrakcją wybranych seansów będą konkursy z nagrodami. Na seanse z konkursami Kino Światowid zaprasza najmłodszych 31 maja (sobota). Odbędą się one w ramach Klubu Małego Widza. Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Cena biletu: 14 i 12 zł. Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl. Kino Świtowid z okazji Dnia Dziecka organizuje również akcję "Uwolnić plakaty" . O akcji przeczytasz tutaj.
      
       Multikino - Dzień Dziecka to najmilsze święto w kalendarzu, dlatego Multikino dla swoich najmłodszych kinomanów zaplanowało atrakcje nie tylko na jeden dzień, ale na cztery od 30 maja do 2 czerwca. Bilety w specjalnej cenie 13 zł. Poza najpopularniejszymi animacjami na dzieci w Multikinie będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych! Dodatkowo każdy kto kupi bilet na dowolny film dla dzieci oraz dowolny zestaw otrzyma soczek gratis. Na ekranach Multikina znajdą się również Poranki filmowe. W repertuarze o godzinie 10.30 będzie można zobaczyć przygody „Parauszka i jego przyjaciół”. Natomiast podczas Poranków o godz. 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High - „Strach Kamera Akcja”. Świętuj Dzień Dziecka z Multikinem– cztery dni!
      
       Nowa Holandia – zaprasza na konkursy z nagrodami. Wystąpią ulubieńcy dzieci - pluszowe maskotki, które będą przechadzać się po parku i karaoke, czyli popisy wokalnych talentów dzieci i rodziców - czekać będą już od rana. Zabawy prowadzić będą animatorzy, którzy nie wiedzą co to nuda. Odwiedzający Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia powinni również zlokalizować tegoroczne nowości - Wyspę Potworów, Wyspę Iluzji i Dwór Króla Artura. Do tego rejs tramwajem wodnym i miejsca dawno już zlokalizowane, ale wciąż popularne: zjeżdżalnia Lew Gigant, place zabaw, mini zoo, ścieżka edukacyjna i replika osady Wikingów, ptaszarnia. Lokalizuj atrakcje 1 czerwca od godziny 10 do 20. Więcej informacji lub pod numerem tel. 55 625 20 85.
      
       Park Linowy Góra Chrobrego - 1 czerwca każda osoba korzystająca z atrakcji Parku Linowego po przejściu trasy łatwej, średniej lub trudnej, drugie przejście dowolną trasą dostanie w prezencie. Na trasie maluch – z siatkami asekuracyjnymi dwa przejścia w cenie jednego! Na każde dziecko czeka także słodki upominek. Park Linowy Chrobry posiada kilka tras, każda z nich składa się z kilkunastu różnych przeszkód zaprojektowanych tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Przygotowane trasy mają różny stopień trudności: łatwy, średni i trudny, a trasa dla najmłodszych dzieci zabezpieczona jest siatkami asekuracyjnymi. Dodatkową atrakcją na górze chrobrego jest zorbing, boisko do siatkówki plażowej oraz boules. Goście gastronomii mogą zażywać kąpieli słonecznej u zbocza naszej górki na leżakach, a na dzieci czekają rakietki do badmintona, piłki, hula hop. Zapraszamy w godz. 11-20. Więcej informacji.
      
       Piegus - Wielkimi krokami zbliża się coroczny festyn „W krainie króla Piegusa”. Tegoroczny Piegus będzie jednak wyjątkowy, ponieważ są to już 35. urodziny naszego piegowatego króla. Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas festynu „W krainie króla Piegusa”. Nie zabraknie kolorowych i pełnych wyzwań krainek, w których dzieci będą mogły przenieść się do świata magicznych bajek takich jak Fineasz i Ferb czy Muppety. Podczas festynu fani piegowatej zabawy będą mogli zdobywać „piegusy” – naszą festynową walutę. Zabawę rozpoczynamy 1 czerwca o godz. 12.00 w Parku Modrzewie. Zapraszamy wszystkie, ale nie tylko piegowate dzieci do zabawy z Królem Piegusem. Więcej informacji.
      

       Piknik zaprzęgowy w Piastowie - 1 czerwca w Piastowie odbędzie się Piknik Zaprzęgowy połączony z obchodami Dnia Dziecka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. To wyjątkowa okazja do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu i przy ognisku oraz podziwiania pięknych zwierząt, jakimi są konie. Wstęp wolny. Piknik odbędzie się na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego "Pod Lasem" w Piastowie. Początek imprezy godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji.
      

       Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem swojej oferty zachęcamy do kontaktu na
milosz@portel.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Poradnik

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • nowa hoandia :) a w bajlandii na dzień dziecka wstep drozszy niz normalnie, no przesada!
 • Brakuje informacji gdzie imprezy dla dzieci są za darmo, a gdzie typowo komercyjne nastawione na wyciągniecie pieniędzy od rodziców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  Mama_Alicja(2014-05-31)
 • Za darmo to może pani na pewno przytulić dziecko. Kto niby ma coś robić za darmo i dlaczego. Nie rozumiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  11
  teżmama(2014-05-31)
 • Na chrobrego nie pójdę bo składałam tam kiedyś podanie o prace i nie odezwali się, dlatego też Holandia też odpada. Zabiorę dziecko na Modrzewinę, niech tam pohasa sobie; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  6
  mamamama(2014-05-31)
 • 1 czerwca w Bażantarni o 12ej w wiacie Margitka zaczyna się Rodzinny Piknik Grupy Wodnej, bezpłatny oczywiście, zapowiada się super zabawa i atrakcje, na stronie grupy dużo info o tym wydarzeniu, nieraz już z dziećmi uczestniczyliśmy w imprezach GrupoWodniaków zatem polecam imprezę z Grupą Wodną napewno będzie konkretna impreza!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  MamaHeliiKacpra(2014-05-31)
 • za darmo w bażantarni przy myśliwskiej organizuje ŻAK. Grochówka, ognisko z kiełbaskami - to wszystko za darmo!!!
 • Dzisiaj wróciłam z wycieczki z Trójmiasta. Objechałam z dzieciakami rowerem pas nadmorski Gdańsk - Sopot. Atrakcji było mnóstwo i wszystko za darmo, co kilkaset metrów jakiś festyn. A u nas Galeria EL zrobiła zniżkę za 2 zł, teatr, kino itd no po prostu super atrakcje dla dzieciaków w piękną czerwcowa niedzielę. Albo Piegus, który będzie trwał 3 godziny gdzie na każdą konkurencję trzeba czekać godzinę, a przygotowania kilka dni... Współczuję rodzinom, które nie mają możliwości zabrania dziecka gdzieś dalej aby zapewnić im ciekawe atrakcje, a u nas z kolei trzeba za wszystko zapłacić. Chociaż w tym dniu najważniejsze jest, żebyśmy po prostu znaleźli dla nich czas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  kiedyś też dziecko(2014-05-31)
 • miejcie czas dla swoich dzieci na codzien i traktujcie je nalezycie kazdego dnia, a nie jakies szopki na pokaz raz w roku
 • droższy ale wiecej atrakcji i kazde dziecko wygra przynajmiej jeden przejazd kolejka lub karuzelka ZAPRASZAMY:)
 • Są trzy imprezy darmowe, PIEGUS w Modrzewiu, Festyn na skwerze przy Mickiewicza oraz Festyn przy Muszli Koncertowej. Tylko trzeba umieć czytać mamo Alicji. ..
 • Dziękujemy rządzącym Elblągiem za to że do tej pory nie wybudowali dzieciom miasteczka rowerowego. Pamiętajcie politycy podziękujemy wam w następnych wyborach-RODZIECE.
 • W pasleku byl festyn dla dzieci za darmo polaczony z zawodami wedkarskimi dla dzieci wszyscy dostali upominki i lody za darmo jesli brali udzial w zawodach zapisy tez byly darmowe