UWAGA!

Ściąga portElu. Kolonie i półkolonie 2019

 
Elbląg, Ściąga portElu. Kolonie i półkolonie 2019

 Coraz większymi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Większość rodziców już snuje plany na najbliższe miesiące, aby zapewnić swoim pociechom ciekawy wypoczynek. Ale jak znaleźć tę najkorzystniejszą ofertę, która zapewni dzieciom dużo frajdy i pozwoli rozwinąć ich zainteresowania, a rodzicom nie ogołoci konta? Spieszymy z pomocą!

 EDUN Korepetycje - Nigdzie nie wyjeżdżasz i zostajesz w mieście? Nic straconego! Oferujemy półkolonie letnie dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych uczestników. Nasze półkolonie letnie organizowane będą w tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku: I turnus 08.07-12.07.2019, II turnus 15.07-19.07.2019, III turnus 22.07-26.07.2019, IV turnus 29.07-02.08.2019, V turnus 05.08-09-08.2019. Dla wygody rodziców opiekę rozpoczynamy już od godz. 07.00, przez 9 godzin dziennie do godz. 16.00. Będą one realizowane w małych grupach dla dzieci w wieku 6-13 lat. Przewidujemy liczne atrakcje jak: wycieczkę do Faktorii w Pruszczu Gdańskim - Faktoria to miejsce, w którym można zobaczyć, jak żyli ludzie ponad 2000 lat temu. W trakcie pobytu dzieci wezmą udział w wielu atrakcjach: warsztaty garncarskie, łucznictwo tradycyjne, gry plebejskie. Ponadto: wyjście do Activity Park w Elblągu, RPR Nowa Holandia, wyjazd do Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Pasłęku, basen, wyjście do kina, warsztaty plastyczno-artystyczne, zabawy ruchowe i wiele, wiele innych atrakcji. Jak zawsze gwarantujemy Państwa dzieciom świetną zabawę, moc wrażeń w miłej atmosferze i bezpiecznych warunkach. Nasza kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, a ilość opiekunów jest zawsze większa niż przewidują to przepisy! W trakcie półkolonii letnich każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad w jednej z restauracji + podwieczorek. Woda i ciepła herbata bez ograniczeń. Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW. Dla rodzeństwa oferujemy rabat na drugie dziecko. Liczba miejsc ograniczona! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu tel. 55 621 29 28, tel. kom. 796 212 922, email: elblag@edun.pl lub na stronie.
      
       FanRobot - zaprasza młodych naukowców w wieku 7-12 lat na półkolonie z robotami, minecraftem, programowaniem i eksperymentami. W programie półkolonii: budowanie wspaniałych robotów z klocków Lego Mindstorms EV3 oraz Lego Wedo, warsztaty w świecie gry minecraft, zajęcia z programowania ozobotów i scottie go, dwa wyjścia na basen, aktywna zabawa w parku trampolin, kino, super eksperymenty naukowe a wśród nich m.in.: wyprodukujemy galaretowate, ciągnące się gluty w różnych kolorach, sprawdzimy jak wygląda świat pod mikroskopem o powiększeniu nawet do 600x, stworzymy cyfrowe pianino z owoców oraz własny, działający kontroler do gier, poznamy układy elektroniczne zapalające żarówki, włączające dźwięk i latające wiatraczki. Na Placu Katedralnym damy pokaz tworzenia gigantycznych baniek mydlanych, challenge dla odważnych oraz tatuaże brokatowe o różnych wzorach, niespodzianka dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i dobrej zabawy posiadamy tylko 14 miejsc w każdym terminie. Terminy półkolonii: I termin (24-28.06.2019 r.), II termin (01-05.07.2019 r.), III termin (19-23.08.2019 r.). Jesteśmy na Starym Mieście przy ul. Bednarskiej 15A (za Hotelem Elbląg). Po wakacjach zapraszamy na regularne warsztaty robotyki, programowania w świecie minecrafta oraz niesamowite urodziny z FanRobot. Nowość! Zapraszamy na nowe zajęcia Akademii Youtubera. Więcej informacji na naszej stronie oraz pod numerem telefonu: 517 03 02 02.
      
       Kuldomek - w nowej odsłonie zaprasza dzieci na półkolonie! W cenie: codziennie dwudaniowy obiad i podwieczorek, konkursy i zabawy, całodniowa opieka pedagogiczna, zabawy animacyjne, szaleństwo w małpim gaju, konkursy i zabawy na magicznej podłodze, zorganizowana gra terenowa, wyjście na basen, wyjście do kina, bańki XXL, zajęcia artystyczne – tworzenie i malowanie figurek gipsowych, eksperymenty, wizyta i tańce z żywą maskotką, fluo party na zakończenie z wykorzystaniem farb fluorescencyjnych. I turnus: 1.07.-5.07.2019 - cena 300 zł, II turnus: 8.07.-12.07.2019 – cena 340 zł (z wycieczką całodniową), III turnus: 15.07.- 19.07.2019 - cena 340 zł (z wycieczką całodniową), IV turnus: 22.07.- 26.07.2019 – cena 300 zł, V turnus: 5.08. – 9.08.2019 – cena 300 zł, VI turnus: 12.08.-16.08. (z wyłączeniem 15.08.) – cena 240 zł, VII turnus: 19.08.– 23.08.2019 – cena 290 zł. Zajęcia w godz. 8-16. Istnieje możliwość opieki więcej niż 8h od 6:30 do 16:30, wówczas doliczana jest opłata 30 zł. Wiek dzieci: 4-10 lat. Zapraszamy na naszą stronę.
      
       Leonardo School - to jedyne w mieście półkolonie językowe z prawdziwego zdarzenia! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas. Bardzo bogaty program półkolonii przeplata atrakcyjne wycieczki, zajęcia plastyczne, kulinarne i rekreacyjno-sportowe z językiem angielskim. Jednym słowem wszystko w jednym miejscu dla ciekawych świata dziewcząt i chłopców. Oferujemy tym razem 3 turnusy zawierające starannie opracowany program, realizowany w grupach max. 15 osobowych przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi. Z nami Twoje dziecko aktywnie wypocznie, zwiedzi ciekawe miejsca, podszlifuje angielski oraz zdobędzie nowe umiejętności, poszerzy wiadomości kulturoznawcze, a także nauczy się współpracy w grupie. W programie m.in. codzienne warsztaty językowe metodą Leo English. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, które interesują dzieci w określonym wieku. Atrakcyjne wycieczki na każdym turnusie. Mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, szaleństwo na basenie, próba jazdy konnej. Codziennie pyszny obiad. Z nami każdy dzień to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka. Tak fajnie można spędzić wakacje z Leonardo School! Zapraszamy do zapisów. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę, dzwoniąc do nas, pisząc maila, czy odwiedzając nas na Hetmańskiej 15 I-J. Tel.: 733 500 443, mail: elblag@leonardoschool.pl.
      
       Pracownia Plastyczna Inveni/Ryt - Zbliżają się wakacje, wszyscy a zwłaszcza rodzice jesteśmy w trakcie intensywnych poszukiwań tych wymarzonych, jedynych i niepowtarzalnych wakacji skierowanych do dzieci i młodzieży. W pracowni po raz kolejny będzie kontynuowany blok warsztatów plastycznych zatytułowany „Wakacje w pracowni plastycznej – przygoda ze sztuką” .W tym roku dla najmłodszych niezwykłe warsztaty, będzie to zestawienie różnorodnych technik plastycznych z nutą edukacji artystycznej podanej w przyjaznej wakacyjnej formie, oraz nowy blok zajęć „twórcze brudzenie”. Będzie to z pewnością czas odkrywania talentów, ale również doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności. Będziemy się uczyć przedstawiać świat z niecodziennej artystycznej perspektywy. W tym roku między innymi spróbujemy zrekonstruować obraz jednego z Wielkich Mistrzów malarstwa, tworząc tak zwane żywe obrazy, stworzymy wspólne wielkoformatowe malowidło. Wybierzemy się do Galerii El i poznamy niezwykłą kolekcją sztuki współczesnej, wyjdziemy również w plener przyjrzeć się pięknu architektury Starego Miasta i opowiemy o nim rysując i malując. Nie zabraknie również czasu na małe formy rzeźbiarskie, zabawy arte-terapeutyczne i integracyjne. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 6-16 lat. Będzie twórczo, inspirująco, zabawnie!!! Koszt warsztatów: 470,00 zł. Więcej informacji na stronie internetowej lub pod tel. 606 481 828.
      
       Soulriders - Baza Sportów Wodnych w Kadynach zaprasza na windsurfing i kitesurfing! Korzystajmy z darów natury! Górale jeżdżą na nartach, a my pływajmy na windsurfingu! Plaża w Kadynach to idealne miejsce na spędzenie wakacji. W razie nieodpowiedniej pogody na surfowanie i plażowanie realizujemy zajęcia alternatywne tj. park linowy, minigolf, zajęcia na basenie, kino, wycieczka tramwajem wodnym do Krynicy Morskiej. Przygotowaliśmy dla Was 5 turnusów półkolonii oraz 2 turnusy obozów o tematyce windsurfingowo-tanecznej i windsurfingowo-artystycznej. Terminy obozów: 6-14.07 – SurfArtCamp, 20-27.07 – SurfDanceCamp. Terminy półkolonii: 1-5.07; 15-19.07; 5-9.08; 19-23.08; 26-30.08.nZapisy już ruszyły, więc trzeba się spieszyć, bo ilość miejsc jest mocno ograniczona. Stawiamy na bezpieczeństwo, dobrą zabawę oraz progres w nauczaniu, dlatego grupy szkoleniowe są bardzo małe, max 4 osoby na 1 instruktora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na naszej stronie. Kontakt: kontakt@soulriders.pl lub tel. 534-500-360.
      
       Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu - w tym roku zapraszamy młodzież w wieku 10-16 lat na niezapomniany obóz językowy we Włoszech. Regent Summer Camp in English w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego. Młodzież codziennie będzie realizować program tematyczny dotyczący krajów anglojęzycznych: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Dzięki warsztatom z elementami gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich. W programie atrakcyjne wycieczki zarówno po okolicy, jak i dalsze, autokarowe do Wenecji, Triestu, Padwy, Castello di Miramare, Grotta Gigante. W ofercie: 12 noclegów w 4-osobowych domkach kepingowych z dwoma sypialniami, jadalnią, kuchnią i dwoma łazienkami – camping Village Mare Pineta nad Zatoką Triesteńską w północnych Włoszech; zwiedzanie Wenecji, Triestu, Padwy, Castello di Miramare, Grotta Gigante; 30 godzin konwersacji z Native Speakerem; wyżywienie składające się z 2 posiłków: śniadania i obiadokolacji; korzystanie z atrakcji kempingu: baseny, siłownia, wieczorne animacje i dyskoteki; gry terenowe, zajęcia sportowe, niespodzianki; ubezpieczenie uczestników. Dodatkową atrakcją jest możliwość wykupienia zajęć z języka japońskiego. Termin 22.06 -06.07.2019, cena 3980 zł. Wypoczynek będzie zarejestrowany w bazie MEN. Zapisy i więcej informacji na stronie.
      
       Szkoła Tenisa i Squasha Score - zaprasza na niezapomniane wakacje - naucz się grać w tenisa i squasha, a dodatkowo korzystaj codziennie z innej atrakcji. Zapraszamy na półkolonie, obóz tenisowy w Łebie oraz wczasy dla rodzin z dziećmi w Mrągowie. W programie półkolonii: codziennie treningi tenisowe i zajęcia squash, zajęcia ogólnorozwojowe; sporty uzupełniające; gry i zabawy ruchowe oraz pieczenie kiełbasek w Bażantarni, wyjście na basen, wyjście do kina, zabawy w rodzinnym Parku Rozrywki „Nowa Holandia” lub wyjście na ściankę wspinaczkową (zależnie od pogody), wyjście do kręgielni. W cenie II śniadanie i obiad. Dzieci i młodzież zapraszamy na obóz tenisowy do Łeby, gdzie można szybko nauczyć się gry w tenisa lub poprawić swoje umiejętności. Wykwalifikowana kadra, dobra baza do uprawiania tenisa. Rodziny z dziećmi zapraszamy na aktywny wypoczynek z tenisem do hotelu w Mrągowie. Więcej informacji na stronie lub tel. 695 447 385.
      
       Szkółka Szachowa Angelika Maculewicz - serdecznie zaprasza na wakacje z szachami! Twoje dziecko w nieszablonowy sposób, nauczy się podstaw królewskiej gry lub zgłębi tajniki strategii i taktyki szachowej, jeśli z szachami miało już do czynienia. Spotkania poprowadzi : Angelika Maculewicz – zawodniczka z kat. Kandydat na Mistrza, instruktor i sędzia szachowy kl. I , pedagog, nauczyciel gry w szachy w elbląskich szkołach. W programie: codzienne treningi – z wykorzystaniem profesjonalnych szachownic, materiałów szachowych, pracą na laptopie; gry i zabawy szachowe w domu: debel, gra z zegarem szachowym, szachy Fishera, szachy dla trójki graczy, szachowy ,,chińczyk”, krzyżówki i zagadki szachowe; inne gry logiczne, np. warcaby; gry i zabawy szachowe na powietrzu, w tym HIT – gra dużymi szachami plenerowymi na dużej szachownicy; inne gry ruchowe; rozegranie turnieju szachowego podsumowującego szachowy tydzień, z pamiątkowymi dyplomami i nagrodami; spontaniczne wykorzystanie pomysłów uczestników na miłe spędzenie czasu, w porozumieniu z rodzicami, w tym: projekcje filmów na dużym ekranie (nie tylko szachowych), zabawa w domu, ale i wyjścia na dwór. Na zregenerowanie sił: 2 śniadanie, woda, soki, herbata. Jest to oferta skierowana do dzieci w każdym wieku. Jednakże ze względu na specyfikę zajęć i możliwości lokalowe, liczba miejsc jest ograniczona. Preferowana grupa – do 6 osób. Terminy: I – od 1 do 5 lipca 2019 r.; II - od 8 do 12 lipca 2019 r. (niewykluczona zmiana terminu – w celu dostosowania do Państwa potrzeb). Miejsce: Elbląg, ul. Giermków 19/5, Czas: od godz. 8.30 do godz. 14.30, Cena: 300 zł. Więcej informacji pod nr tel.: 505-477-237 lub na profilu. Gorąco zapraszam na tę nieco inną od wszystkich formę wypoczynku!
      
      
Wszystkich zainteresowanych dodaniem oferty do Ściągi portElu zapraszamy do kontaktu pod adresem milosz@portel.pl
----materiał promocyjny----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Poradnik

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama