UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie rozumiem jak prawnik może być politykiem pisu. Bez problemu widzi jak jest łamane prawo przez pis, a dalej jest w tej parti, szok...
  • PIS nie łamal prawa, co potwierdził redaktor TVN psn Morozowski. Prawo zaczął dopiero łamać Tusk i jego banda. Nielegalne przejęcie TVP i radia oraz spowodowanie wielomilionowych szkód, większych niż wybory kopertowe. Powołanie p. o.prokuratora generalnego, gdy nie ma takiego stanowiska. Największa zdrada to brak CPK, elektrowni atomowej i innych projektów budowy bogatej Polski i Polaków. Rozwój Polski przeszkadza Niemcom i po to go tu przysłali. Chcecie żyć w biedzie to dalej popieracie koalicję 13grudnia.
  • Jest taki sam oszust więc dalej jest w PiS.
  • @bra - TVN wyrocznią Pisowca. Ludzie świat się nawraca.
  • @bra - Koalicja coś Ci zabrała?okrada Cię?Nie porównuj koalicji do tej pisowskiej złodziejskiej bandy..
  • @bra - To prawda, tak było. Morozowski kiedyś robiąc wywiad, klepnął, że PIS nie łamał konstytucji. Hehe ale TVN od razu kazał mu to " oszczekac" biedak czytal z kartki która mu na pisali. Taka to jest tuskowa telewizja. Za to szkoda gadać co wyrabia Tusk. I to jest za pozwolenien UE i jego wyborców. No tak jedna partia robi wszystko łamie prawo i jest bezkarna, gdy druga chcą karać za wymyślone przewinienia. Tak jest z oskarżaniem Pisu o trzymanie z ruskimi I tak jest teraz z Panem Szczuckim. Tusk strzela na oślep a jego zwolennicy mu przytakują. Między innymi ten portal, który jeszcze nie wie czy to prawda, a już wysmarował artykuł na ten temat, dodając jeszcze od siebie przypuszczenia, że niby coś tak Szczucki wspólnego z Willa +, i jeszcze coś fajnego. Nie sprawdzone ale już łuszczone w tych mediach. No tak są wybory do UE, to trzeba pomagac Koalicji jak się umie.
Reklama