UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ha ha, odwracanie uwagi lemin.... społeczeństwa od faktów bezradności tego rządu, który jest zlepkiem dziwnych.... takich co to nie zajmują się sprawami istotnymi dla Polski tylko popierdólkami. Pigułki po, związki (nie radzieckie), Nawet radzieckie zbiorniki spadają u nas. Ale trzeba przyznać że umiejętnie lawirują i to przykrywają. Gawiedź jest usatysfakcjonowana.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43
  68
  hrpotocki(2024-05-23)
 • @hrpotocki - Dla niektórych te sprawy są ważne i wiele innych też. Przez długie lata tolerowaliśmy też pewne sprawy, ale poprzedni obóz rządzący przekroczył wiele granic udając, że nic się nie stało albo obwiniając innych. Takie poziomu hipokryzji nawet ja nie zniosę.
 • @hrpotocki - To ty odwracasz kota ogonem od pisowskiej mafi okradającej nas obywateli Ten rząd istnieje zaledwie kilkamiesięcy będzie czas na ocenę jego działalności.
 • @hrpotocki - Prawda jest taka, że Tusk wszędzie gdzie może robi zamęt. Żeby zniechęcić Polaków do głosowania na PIs, na przedstawicieli do Europalramentu. Wyszukuje wymyślone sprawy, jak ta że PIS jest prorosyjski. Pytam jeżeli Pis jest taki to jaki jest Tusk? Przecież każdy już wie, że w latach 2008-2015r bardzo się " kumplowal" z Putinem I ogólnie robił co mu ten kazał. Przecież na to są dokumenty i jego słynne wypowiedzi, typu " my z Panem Putinem przypilnujemy, żeby nam nikt piachu w tryby nie sypał". Teraz wymyslij jakąś tajna komisję, czyli, że będą mogli robić co chcą i pisać co chcą, pewnie protokół już gotowy. A jeżeli chodzi o Pana Szczuckiego, to jak znam Tuska też wymyślił aferę, żeby zniechęcić Elblazan, do głosowania na Pisowców. Teraz Elblag jest znany że względu na przekop mierzeji. Potem się wszystko zatrze i nie będzie żadnego postępowania sądowego. Mało razy Tusk kłamał?
 • Skazany był na przestępstwo pomówienia? Wielokrotnie? To chyba Twoja prawda. Są zarzuty idą do Prokuratury. Już niczego Szczucki nie może zatuszować bo jest poza gmachem rządowym. To chyba prawda sama się obroni. Mało to było takich co ich Ziobro medialnie skazywał a potem uniewinnienie? To poczują trochę smrodu i się nauczą jak to było za PiS. Najpierw hałas, potem lata po sądach. Cały aparat Państwa był zaprzęgnięty do wyborów. Szczucki to tylko jego przykład. Może wyborcy PiS się złożą za remont policyjnego BlackHawk? A może to co Obajtek utopił na podejrzanych kontraktach paliwowych oddadzą solidarnie Ci co go bronią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  Darecki42(2024-05-23)
 • Czy ty uważasz że ludzie nie mają oczu czy rozumu i patrzą tylko na Tuska ?!!!!! Pisowcy to przestepcy (takiego jednego baner wisi na Mickiewicza) i złodzieje a i szpiedzy i zdrajcy Polski!! Tacy to własnie "patrioci" dla ciemnego ich elektoratu który dał sie sprzedac za tzw. miske ryżu !!!!!
Reklama