UWAGA!

Elblążanka twarzą Telewizji Republika

 Elbląg, Dominika Figurska w 2006 r., podczas Elbląskich Nocy Teatru i Poezji
Dominika Figurska w 2006 r., podczas Elbląskich Nocy Teatru i Poezji (fot. Damian Matwiejczyk, arch. portEl.pl)

TV Republika konsultuje z widzami zmiany ramówkowe i pracuje nad nową ofertą programową, która ma wystartować w maju. Wśród nowych programów znajdzie się m.in. weekendowe pasmo śniadaniowe prowadzone przez aktorkę Dominikę Figurską i Mateusza Maranowskiego - informuje portal Wirtualne Media. 

Jak informuje portal Wirtualne Media "Jedną z nowości będzie weekendowe pasmo śniadaniowe „Weekend z Republiką”, poprowadzą je aktorka Dominika Figurska oraz dziennikarz stacji Mateusz Maranowski. Dla widzów przygotowano tematy związane m.in. z rodziną, książkami i pasjami, a politycy opowiedzą o swoim życiu prywatnym bez polityki. - Weekendowy poranek będzie mniej polityczny, a bardziej lifestylowy - zapewnia Terlikowski. W paśmie porannym pojawią się także reportaże". 
       Na stronie można przeczytać również, że godzinne pasmo zacznie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 10. "W niedzielę „Weekend z Republiką” rozpoczynać się będzie godzinę wcześniej, czyli o 9.00. Oprócz Figurskiej do zespołu TV Republika dołączyły także Aleksandra Rybińska i Weronika Wojnach, które pracują przy porannym paśmie" - można przeczytać na stronie portalu. 
      
       źródło: Wirtualne Media
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama