UWAGA!

Głos Elbląga: Dla małych i średnich

“Spotkanie Powiatowego Forum Gospodarczego z udziałem przedstawicieli wiodących firm i samorządów lokalnych powiatu elbląskiego miało miejsce wczoraj w Elblągu” - czytamy w Głosie Elbląga.

“Tematem spotkania była prezentacja programu wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej i polskich środków budżetowych i praktyczne doradztwo w zabieganiu o środki na rozwój firm.
     Bożena Cebulska, prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie, pełniącej rolę Regionalnej Instytucji Finansującej (RIF) w Programie Inwestycyjnym dla MŚP, poinformowała zebranych o działaniach podejmowanych przez reprezentowaną przez nią agencję. Mianowicie, na podstawie umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwem Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, wdraża ona w woj. warmińsko-mazurskim programy rządowe, finansowane ze środków rządowych oraz unijnych, służące rozwojowi małych i średnich przedsiębiorstw. Taka Regionalna Instytucja Finansująca działa w każdym województwie i na rzecz danego województwa”.
     
     Szerzej w Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama