UWAGA!

Jak na drodze ekspresowej

„Dzisiaj w samo południe w kamieniczkach na Starym Mieście w Elblągu ma zostać podpisana umowa na realizację kontraktu 'Przebudowa drogi krajowej nr 7 na odcinku Jazowa-Elbląg'' – napisał Dziennik Elbląski.

„Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W spotkaniu weźmie udział Jan Kurylczyk, sekretarz stanu Ministerstwa Infrastruktury, pełnomocnik rządu do spraw budowy dróg krajowych i autostrad.
     Przewidziany do odnowy fragment 'siódemki' wraz z dwoma mostami i trzema wiaduktami jest w złym stanie technicznym. (...)
     Na całym odcinku odnowiona droga będzie przebiegała po niezmienionej trasie. Nawierzchnia 'siódemki' ma być wzmocniona do parametrów odpowiadających drodze ekspresowej. Zlikwidowane będą wszystkie koleiny i spękania. Na trasie od Jazowej do Kazimierzowa powstanie jednojezdniowa droga. Od Kazimierzowa do Węzła Elbląg-Wschód będzie prowadziła droga dwujezdniowa. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowodworską do Węzła Elbląg-Wschód planowana jest budowa 0,8 km ulicy, będącej przedłużeniem ul. Akacjowej”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Droga redakcjo! Co to za informacja? Z definicji należy podać w niej : co? gdzie? i kiedy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ATomek(2005-07-06)
 • Miedzy ulicą Nowodworską a Akacjowa jest 2 do 3 km, więc o co chodzi z tym "0,8 km" ulicy? Moze chodzi o połaczenie Akacjowej ze Skrzydlatą? a co z wiaduktem miedzy Dębowa a Grunwaldzka?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  frustrat(2005-07-06)
 • powinna być dwujezdniowa!no tak ale kasy brak...
 • cytowanieDE ma zachęcać do jego zakupu, a i ostrożności nigdy nie za wiele (jeszcze kto jaki zamach@_@)! Aczkolwiek z dzisiejszego dziEla, od n-tego czytania o dzielnymSekretarzuStanu, bardziej zainteresowały mnie opowieści o Superb-autku służbowym naszego prezydEla (tylko jeden dealer tak się postarał?...aSkoda~_~)
 • Rwel, jak zwykle nie w temacie i trudny do zrozumienia. Bełkot nie do przetrawienia.Czy naprawdę nie można pisać po "polskiemu" jeśli chce się wyrazić opinię publicznie.
 • Co do Skody SuperB, to urząd tak sie postarał, aby tylko jedna marka spełniała kryteria prezydenta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  widz bierny(2005-07-06)
 • Ewula ~ 1) moi przedmówcy zwrócili uwagę na brak precyzji w portElowym info = przypomniałem, że to wybiórczy cytat z DE (Dziennik Elbląski); 2) wyraziłem swoje zdanie, iż wybieranie z tego wydania DE kolejnego info na temat poruszany już wielokrotnie jest znacznie nudniejsze (acz zrozumiałe z uwagi na konformizm!), niż wywiad z kierowcą nowego samochodu służbowego Prezydenta Elbląga... o, widzisz Ewulo - widz bierny zrozumiał^_^
 • Ewula ~ jeszcze jedno... jeśli oczekujesz, że będę wdawał się w rozważania na temat jak można "od skrzyżowania z ul. Nowodworską do Węzła Elbląg-Wschód planować budowę 0,8 km ulicy, będącej przedłużeniem ul. Akacjowej”, to... pozdrawiam Cię *_*
 • rwelowi i dziadkom do orzechów mówimy stanowcze "NIE!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kobiety i matki pracujące(2005-07-06)
 • a tu jest Rwela art.: www.wm.pl
 • artykuł nie rwela, tylko Pani Grażyny Gosk^_^
 • Pozdrowienia dla Rwela.
Reklama