UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kopiuj wklej Tak się rozpisaliscie o tym Kaliningradzie ostatnio jak to jest tam źle, poprzedni artykuł o Polsce Elblągu i też paragony grozy jak to jest źle Teraz dajcie Jurka i gelertowa z planem uzdrowienia świata i będzie komplet
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  21
  Zielarski(2022-05-17)
 • @Zielarski - To nie paragon GROZY tylko PRAWDY o socjalizmie i jego osiągnięciach pod kierownictwem Populizmu i Socjotechniki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  11
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • @GłębokaMyśl - To musiałeś twardo spać ostatnie lata że nie zauważyłeś że ta bańka musi wystrzelić Otwórz też oczy że tak jest wszędzie i twoje wywody o socjalizmach itp są trochę spóźnione w Polsce jest ten problem że wybieracie mniejsze zło za każdym razem reprezentowane przez z zawodu polityków, nie ważne jaka nazwa partii, którzy są po prostu głupi i w odróżnieniu od zachodu nie umieją zaradzić tylko się kłócą i wciągają w to ludzi takimi na przykład artykułami Pomogłem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  8
  Zielarski(2022-05-17)
 • @Zielarski - Socjalizm powrócił do Polski po wyborach w 2015 roku. Zgadza się inflacja jest wszędzie, ale dzięki umiłowanej sile przewodniej naroda wolskiego i dojnej zmianie Polska jest w inflacyjnej czołówce Europy. Lepsze są: Litwa - 15,6: Estonia - 14,8; Czechy - 11,9; Holandia - 11,7; Łotwa - 11,5; Bułgaria 10,5; Polska - 10,2.GM nie ma pojęcia jak liczona jest inflacja w innych krajach, ale w Polsce objawienie 10,2 to baśń o żelaznym wilku, który na dodatek chodzi w kagańcu ze znacząco obniżonym podatkiem VAT. Skończy się 8% na paliwo z zerówka na jedzonko i wtedy Polska pokaże, kto jest liderem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  8
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • @GłębokaMyśl - Tak działa propaganda. Podajesz skok inflacji nie realną jej wartość względem UE. Wczoraj dowiedzieliśmy się z mediów, że za cenę ropy odpowiadamy my bo ją kupujemy i popyt rośnie.
 • Podaj zatem jej realną wartość względem UE i będzie po problemie. Fakt, że za ryzę papieru do drukarki w grudniu trzeba było zapłacić 15 zł a dzisiaj, minimum, 27 zł za ten sam papier to ewidentna wina Tuska, wojny na Ukrainie i wrednych cyklistów. Socjalizm umiłowanego żónta dojnej zmiany i wolski wał nie mają na to żadnego wpływu. Taka jest wolska wiara i takie są jej prawdy absolutnie niepodważalne, zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • TVPiS czyli skoro kupujemy wiecej drogiego paliwa to musi byc drozej bo jest popyt... Aha czyli zamiast kupowac mniej bo jest drogie to jezdzimy jeszcze wiecej i powinno byc jeszcze drozsze. To jest wlasnie myslenie typowego pisiora.
 • @GłębokaMyśl - Ale co mnie to obchodzi. Jeszcze się taki nie urodził kto by go ogarnął. Pokazują rolnika zakupił nawóz w sezonie 2021 za 4.000 aktualnie ten sam tonaż do zadbania o uprawy kosztuje go 12.000.Kolejny przykład z detalu opona do roweru kosztowała 40 zł aktualnie 110 zł ten sam model i braki na magazynach, więc chyba cykliści napędzają to :)
 • To jest pokrętna logika Obajtka kreowana w TVPiS. Znasz kogoś kto odstawił auto z uwagi na cenę paliwa bo ja nie. To jakiś tam promil osób które korzystać nie muszą. Społeczeństwo zbojkotuje stacje paliw to benzyna poleci do 5 zł / litr. No prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie.7 PLN już dawno złamane na najtańszej stacji w mieście przy markecie. VAT na benzynę mamy sztucznie obniżony do 8% a powitamy VAT 23% to już najtańsze paliwo PB95 będzie po 8,30 a szybko dojdzie do 9 za litr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Darecki42(2022-05-17)
 • @Darecki42 - Ma być po 10zł bo jest popyt, tak mówią z Orlenu. Im droższe paliwo tym ludzie kupują je chętniej. Tego nawet totalny kretyn by nie wymyślił a jednak można.
 • @GłębokaMyśl - Dziś brałem papier do drukarki, 31,90
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Art :)(2022-05-17)
 • @Art :) - Pollux z Kwidzyna ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • @GłębokaMyśl - Smart line z Wiednia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Art :)(2022-05-17)
 • @Darecki42 - To zupełnie naturalne, że popyt rośnie wraz ze wzrostem ceny. Większość kierowców tankuje za określoną kwotę, na przykład za 100 zł. Dzięki podwyżkom czas tankowania uległ skróceniu. Wszyscy mają świadomość, że czas to pieniądz i tankują chętnie, bo mają świadomość, że tak naprawdę to dzięki podwyżkom oszczędzają... ; -) TV PiS stara się to wolakom wytłumaczyć w przystępny sposób...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • @Art :) - GM popiera rodzime produkty wysokiej jakości... ; -)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  GłębokaMyśl(2022-05-17)
 • @GłębokaMyśl - A do 2015 r co było? Dobrobyt rozwój kraju milionowe inwestycje? Nie żebym popierał PiS pytam z ciekawości skoro wszystko negujesz obecnie więc ciekawi mnie twoja opinia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Niszczlewactwo(2022-05-17)
 • @Niszczlewactwo - Nie było niczego zachwycającego... ALE, nie było programu wasalizacji wymiaru sprawiedliwości na skalę rosyjsko-białoruską, nie było powszechnych czystek politycznych w spółkach skarbu państwa, nie było zasłużonych Piotrowiczów w SN i TK, telewizja była publiczna i to nie jak ta obecna, która jest publiczna jak bywają domy, Nie było durnego socjalizmu i płacenia emerytur matkom z 4 dzieci niezależnie od tego, czy były zatrudnione, pińset plusa poprawiającego atrakcyjność matek wielodzietnych, nie było tak daleko posuniętego serwilizmu wobec personeli naziemnych i płacenia worków pieniędzy prymasowi toruńskiemu w ramach wdzięczności za udzielane poparcie polityczne... Nie było wolskiego ładu, misiewiczów, proroków smoleńskich, prorosyjskiej polityki połączonej z antyrosyjską narracją... GM obawia się, że trudno byłoby skończyć...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  GłębokaMyśl(2022-05-18)
Reklama