UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Celibat doprowadza do kształtowania się zwyrodnień. Kler nie może pozwolić sobie na zniesienie celibatu i otwarcie drogi do prawa dziedziczenia. Jako ateista znam kilku księży z powołania, chodzących na dziewczyny (w innych miastach niż stacjonują) i nie przeszkadza mi to. Szanuję ich bo pełnią posługę bez zakłamania i zwyrodnień. Kościół sam strzela sobie w kolano. Homo, pedofilia i inne patologie w KK były od zawsze. Zmieniło się tylko tyle, że dzisiaj jest dużo większy przepływ informacji. Albo KK się zreformuje albo zginie. Na samych moherach nie pojadą, bo fury i balety kosztują a młoda krew odsuwa się od nich właśnie przez ujawnianie w/w informacji. Nie jest to nagonka na KK a jedynie ujawnianie faktów. Z historii wiemy, że jak panna odmówiła plebankowi to ją oskarżył o kontakty z diabłem i stosik. Dzisiaj już tak się nie da drodzy biskupi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    8
    Gawel(2016-02-11)
  • A dziewczyny to krowy czy kury które każdy męski patałach bez względu na wyznanie i przekonanie polityczne może traktować jak przedmiot do spuszczania z krzyża. To jest demokracja i sprawiedliwość
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    dupa3333(2016-02-11)
  • Gawle. 1celibat doprowadza ... - to fakt? (jeśli tak podeprzyj go jakimiś wynikami badań), Twoja opinia, czy propaganda ? Co z ludźmi którzy nagle zapadają na chorobę, żyją w związku małżeńskim i nie mogą uprawiać seksu z powodów zdrowotnych ? Też dostają zwyrodnień ? 2. Zdefiniuj proszę "z powołania". Dlaczego mamy Ci wierzyć, że znasz takich księży - na jakiej podstawie ? A ja znam kilku ateistów którzy tak nienawidzą Kościoła że napiszą najgorsze kłamstwa na temat KK - czy ludzie mają mi uwierzyć na słowo, jeśli napiszę że Ty możesz być jednym z nich ? 3. Patologie w Kościele - jakieś badania statystyczne porównawcze z innymi zawodami (lekarz, nauczyciel, etc. )? Jeśli nie jesteś płytkim trollem to wiesz że są, ale dowodzą czegoś przeciwstawnego co ty głosisz więc ich tu nie przytoczysz... Czy wiesz jak wygląda rzeczywistość dzieci na zachodzie, gdzie ludzie dawno odwrócili się od Kościoła i rodziny ? 4. Jedyne co zmieniło się ostatnio to rozlanie lewackiej propagandy na cały świat, już w latach 60, wkroczenie na uniwersytety i do mediów i pranie mózgów prostym ludziom przez pseudoautorytety i rożnej maści trolli. 5. Z jakiej historii wiemy o straszeniu diabłem ? Przykłady ? Wiesz kto masowo wprowadził w Europie szpitale i uniwersytety ?? Znienawidzony przez Ciebie KK. Więc gdyby nie, on nie mógłbyś być może dziś pisać tych rzeczy bo nasza historia potoczyłby się inaczej ... Lubię dyskutowaćno poważnych problemach ale na podstawie faktów a nie taniej propagandy ...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    iliketrains(2016-02-11)
  • no no zabiłeś wątek
Reklama