UWAGA!

Kwarantanna w braniewskiej prokuraturze

 Elbląg, Kwarantanna w braniewskiej prokuraturze

Pracownicy Prokuratury Rejonowej w Braniewie zostali objęcie kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym z powodu podejrzenia zarażenia koronawirusem. Prokuratura będzie zamknięta do końca marca.

Jak poinformowało Radio Olsztyn, Prokuratura Rejonowa w Braniewie została zamknięta do 31 marca. Personel i pracownicy prokuratury zostali objęci kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym w związku z możliwością zarażenia się koronawirusem. Prawdopodobnie jeden z pracowników prokuratury jest zarażony koronawirusem.

Na czas kwarantanny zadania braniewskiej prokuratury przejmie Prokuratura Rejonowa w Elblągu. 

Znajdujący się w tym samym budynku Sąd Rejonowy w Braniewie działa w ograniczonym zakresie. Do końca marca odbędą się tylko sprawy pilne. Kwarantanną objętych jest 34 (spośród 68) pracowników sądu.

Więcej w Radiu Olsztyn

Jak poinformował dziś (21 marca) rano rzecznik Warmińsko - Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w ciągu nocy ujawniono 3 nowe zakażenia w naszym województwie. Starszy mężczyzna, który wrócił z Włoch został skierowany do szpitala, jego stan jest średni. Mężczyzna i dziecko, którzy wrócili z Anglii przebywają w domach, ich stan jest dobry. W sumie w województwie warmińsko - mazurskim do tej pory ujawniono 20 przypadków zakażenia. 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama