UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Warto dodać, aby nie wywoływać niepotrzebnych emocji antyolsztynskich, że coś tam się dzieje kosztem Elbląga, że druga taka spalarnia połączona z cieplownia powstanie w Gdańsku. W tym przypadku dofinansowanie z UE wynosi 60 mln euro. Zarządzający obu miastami mają dobre rozeznanie w możliwościach, jakie daje UE, potrafią napisać skuteczne wnioski no i w ogóle potrafią gospodarnie zarzadzac wykazując przy tym horyzonty myślowe. Natomiast w Elblągu... szkoda pisać, to chyba już dociera do każdego mieszkańca miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  88
  5
  Ja też tu mieszkam (2020-02-01)
 • redaktor @Ja też tu mieszkam - Dodaliśmy właśnie informację o Gdańsku. Pozdrawiamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  6
  redaktor(2020-02-01)
 • @Ja też tu mieszkam - Nasi urzędnicy tez potrafią pisać wnioski!!!!! W grudniu pisali na portelu, że dostaliśmy dofinansowanie na około 100 koszy na śmieci. I prezydent miasta ich wetedy bardzo chwalił jacy są zdolni. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  0
  elblagpieknemiasto(2020-02-01)
 • @elblagpieknemiasto - Wniosek na tramwaje również był, i co? I to że w jednym województwie dwóch nie może dostać. Pewnie jest podobnie przy wielu wnioskach. I co z tego że jesteśmy drudzy w województwie jak jesteśmy nielubianym dzieckiem.
 • @elblagpieknemiasto - z tymi koszami bedzie tak jak kiedys, beda wiecznie pelne i smieci beda sie walaly, nie na darmo je zlikwidowano, idac do biedry po drodze na zadbanej dzielnicy taki jeden stoi kosz, dziecko podchodzi i upycha jakis smiec ktory wypada bo sie nie miesci a ono idzie i zostawia to tak a ojciec dziecka sie temu przyglada i nie reaguje. .. bedzie wiecej syfu na ulicach, paradoksalnie, chyba ze kosze beda mialy waskie otwory na smieci typu bilet drodny papierek na 3 cm jak w skrzynkach na listy
 • bo może zachowujemy się jak bachorek, to i nie lubią nas, a może jesteśmy z takimi deficytami, że nawet nie zauważamy, jak nas ogrywają? Tylko tak pytam.
 • Ja nie będę się rozpisywał. Popatrzyłem tylko, jak wygląda prezydent Olsztyna, jak wyglądał były prezydent Gdańska i porównałem ich do wyglądu prezydenta Elbląga. Wiem, że nie należy oceniać książki po okładce, jednak w tym przypadku wygląd okładki dużo mówi.
Reklama