UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawy jestem samopoczucia wyborców głosujących na PO którym wmawiano że przekop to fanaberia Kaczyńskiego a teraz Ci sami ludzie obwieszczają rozbudowę portu w Elblągu. Czy już czują się wyrolowani czy jeszcze tego nie załapali?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    32
    malp(2023-11-15)
  • ośmieszasz się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    katon(2023-11-15)
  • Bo SKORO JUŻ JEST, to ma zarosnąć? Zmarnowano tyle pieniędzy, to w dziesiątej części niech chociaż dla motorówek będzie. Lecz skrupulatny audyt wydatków tej inwestycji też.
  • Właśnie nie pojmuję takiego myślenia. Zamiast się cieszyć że cała Polska zrzuciła się na inwestycje dla Naszego regionu to jeszcze ludzie narzekają. Teraz rękawy do góry i wykorzystać szansę jaką dostaliśmy jako mieszkańcy Elblaga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    15
    malp(2023-11-15)
  • Nie każdy musi lubić pływanie łódką i podniecać się jej posiadaniem. Bo jak inaczej miałby korzystać z przekopu każdy mieszkaniec okolicy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    motorniczy(2023-11-15)
  • Bo to są tumany. Rząd dał im wędkę ba nawet kuter rybacki to zamiast z niej zrobić użytek to wędkę połamali a kuter zatopili bo otrzymali te przedmioty od ludzi znających się na rzeczy, słownych i sprawczych a co tacy towarzysze z PO PSL Lewica zrobili z takim rozmachem i wymiarem dla Elbląga? A no nic! Więc ze złości i zazdrości będą ujadać i przeszkadzać jak towarzysz motorówka czy slupnik. Oni i ich czerwona ekipa pójdą z łopatami i będą zasypywać przekop w ramach resetu z Rosją i Berlinem. Tylko czy oni znają instrukcję obsługi łopaty? Wątpię wszak pracą się nie zhanbili nigdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Lolka(2023-11-15)
  • @Lolka - Tumanem to ty jesteś pisowski czopku
  • Posiadasz jakieś kontrargumenty czy tylko ujadasz jak wiejski kundel?
  • @motorniczy - Odpowiedź jest prosta. Więcej turystów to więcej pieniędzy dla sklepów, hoteli, usług itd.. lepsza komunikacja że światem to więcej firm i miejsc pracy, a koniec z końców więcej pieniędzy z podatków dla miasta które można spożytkować na rzecz mieszkańców. Czyli każdy z Nas jest beneficjentem tej inwestycji. AMEN
  • Sorry ale latem w Elblągu wszystkie hotele pełne turystów, jest ich aż nadto. Często brakuje miejsc w hotelach. Żeglarze jak przyplaywaja to mają zrobione zapasy na cały rejs, w sklepie kupią co najwyżej piwo, w marinie zostawia śmieszne kilkadziesiąt złotych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Włodek(2023-11-15)
  • @Lolka - Lalka siusiu paciorek do jarusia i lulu
  • @Lolka - Kuter nie dopłynął bo nie pogłębiłem. To mówiłem ja Kaczyński. Tępa Dzido resetów się naogladalas I bredzisz jak porąbana.
  • Język typowy dla totalsow gdy się im mówi prawdę. Wukgaryzmy i brak argumentów, brak wiedzy i rozumku Podwazasz prawdę resetu? Nie wstyd wam było się z Sowietami układać? Wódeczka z towarzyszami z fsb w Kadynach, wracacie do układania się z Rosją taką jaka ona jest? Tępą była może twoja matka lub żona skoro wychowała ciebie na zdrajcę ojczyzny.
  • @Lolka - odezwało sie pisowskie gumowe ucho które siedziało pod stołem.
  • @Lolka - co do układów z sowietami..... "bracia rosjanie..... "rzekł pokurcz w obszczanych portkach-dumny jesteś oszołomie?
  • Jak wiele razy trzeba powtarzać tępotom umysłowym, że pan Wcisła to, z całkowicie niepojętych powodów, wielki orędownik kaczego rowa będącego bezproduktywną dewastacją za 2 000 000 000 zł podatków ściągniętych z uczciwych obywateli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    GłębokaMyśl(2023-11-16)
  • @motorniczy - Normalnie, np. właściciel okolicznego pensjonatu, w którym będą nocować żeglarze przypływający przez przekop na tym zarobi, albo restaurator, do którego pójdą zjeść czy sklep gdzie zrobią zakupy, albo muzeum gdzie kupią bilet. Z tego będą podatki, które w części wracają do samorządu i wszyscy na tym korzystają.
  • @Włodek - Co to znaczy nadto turystów? Jak można tego typu teksty pisać? Gdzie niby hotele są pełne- ile w ostatnich latach zamknęli hoteli w okolicy? Nie każdy robi zapasy, poza tym zapasy trzeba uzupełniać w sklepie. Ja jakiś czas temu spotkałem turystę na wodzie płynącego Kanałem Elbląskim i jedna z pierwszych rzeczy o jaką pytał się mnie to to, gdzie jest najbliższy sklep spożywczy. A jak ktoś zostawia w marinie kilkadziesiąt zł to 10 jachtów zostawia już kilkaset zł. na dobę, a to zawsze jakiś pieniądz i przez cały sezon nazbiera się już spora suma.
  • Ty lepiej napisz o " NAJLEPSZEJ INWESTYCJI " Barona PROTASA w Lidzbarku Warmińskim z zimnymi TERMAMI. Inwestycja okrzyknięta w całej POLSCE i Europie jako najgorsza. Przeczytaj co NIEMCY napisali o tych termach. Ale to jest OK. Brawo
Reklama