UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wczoraj przez chwilę na TVP INFO patrzyłem jak Rachoń z jakimś innym typem prowadzą relację z Elbląga na żywo z pod mostu UNI. Takich farmazonów jakie oni gadali o porcie nie da się słuchać, a na pasku "Mieszkańcy Elbląga chcą rozwoju portu, ale samorząd blokuje inwestycje". Zapomnieli dopisać że 10% mieszkańców, ale tępa pisowska propaganda dla ciemnego ludu idzie w kraj...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    88
    137
    kek(2023-05-12)
  • @kek - Jakei 10%? Był robiony sondaż IBRIS i wyszło, że 70% chce wejścia rządu do portu. Co to za manipulacja? Poza tym Wrobel i spólka już lata temu wyprzedali nabrzeza portowe, więc o jakim "porcie miejskim" ty tu piszesz? Daleś sie tym gnojom nabrać i zagłodowaleś na "TAK"? :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    90
    40
    Do_pomorskiego(2023-05-12)
  • @Do_pomorskiego - Sondaż, którym można sobie tyłek podetrzeć nic ponadto. Farmazony, terminale i co jeszcze. Zalew Wiślany zakorkuje się od statków może taki kit sprzedać wyborcom PiS.
  • @kek - To był dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni a nie jakiś typ trochę szacunku dla innego człowieka 'europejczyku' kek.
  • @kek - Mieszkańcy Elbląga są za rozwojem portu i miasta Elbląg. "G.. no" mnie obchodzi, kto będzie zarządzał tym portem, nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie to samorząd (dziś totalsi, a jutro może pisiory) czy też rząd polski (dziś pisiory, a może jutro totalsi)! Obchodzi mnie, czy dzięki rozwojowi portu będzie mi lepiej żyło się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    5
    Skarabeusz(2023-05-12)
  • @kek - 10% to wzielo udział w tej waszej zmanipulowanej ankiecie. I tylko połowa poparła wasz postulat ktory brzmi:zeby bylo tak jak jest i nic sie nie działo z parkingiem dla tirow.90% Elblążan chce rozwoju portu a tym samym popiera port w wersji rządu RP. Ta ankieta przegraliscie i dostaliscie sromotne lanie od elblazan ktorzy nie chca juz tu PO, PSL, SLD ani calej lewicy. Miasto musi sie rozwijac a taka gwarancje daje PIS. To juz jest wasz konice, machajcie szabelkami bo juz nic innego wam nie pozostało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    13
    dość PRLu(2023-05-12)
  • No to tym bardziej mozna wyrzucić do kosza sondaż Wróblewskiego opary na maniuplacji, na którą część dała sie głupio nabrać. Za takcih własnie ludzi uważa nas ten gnój.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    10
    Do_pomorskiego(2023-05-12)
  • @kek - Żałosne, brednie, typowy postkomunizm a nie opinią, ;
  • z tego co wiadomo to 10% mieszkańców czyli 7 tyś (chyba dorosłych ) opowiedziało się za miastem i radnymi, pozostaje jeszcze 90 % mieszkańców którzy oleli to ich pseudo referendum i to oni w***** przy następnych wyborach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    robotnik(2023-05-12)
  • @kek - Do ELBLONGÓW trudno dotrzeć z argumentacją. Liczy się kiełbasa wyborcza i to obojętnie z której strony barykady rzucana. A do tego nie trzeba wielkiej inteligencji.
  • Po co ludzi obrażać, brak argumentów i pustynia intelektualna piszącego.
  • @kek - Bo taka jest prawda, Wróblewski z podnóżkiem Grodzkiego blokują rozwój miasta. Światowy hit, prezydent walczy, że w jego mieście dalej był marazm i zastój. To są działania na szkodę społeczności lokalnej i mam nadzieję, że dostanie kopa w najbliższych wyborach. Nikt za nim i jego przy..... Nie będzie płakał, chyba że ci co stracą stołki.
  • @kek - sam jestes tepym gamoniem... poki wladza sie nie zmieni w elblagu dalej bedzie tylko parking dla ciezarowek. port jest jedyna szansa na rozwuj miasta. jak tego nie rozumiesz wez jurka motorowke i wyemigruj do przyjaciul na bialorusi....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    jimi ziomal(2023-05-12)
  • Nie zaczyna się zdania od litery "A".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Już niedługo wieś Elbląg(2023-05-12)
  • @Do_pomorskiego - Putin ma jeszcze większe poparcie wg rządowych mediów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    15
    Pisiory uczniami Goebelssa(2023-05-12)
  • @kek - Ale co 100%? 10% nie chce rozwoju tępy PO-wski matołku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    ja elblazanin(2023-05-12)
  • @kek - Kompletny baran
  • @kek - Ty się najpierw, matole, polskiej pisowni naucz. Co za matol! A skąd wziąłeś te 10% ? Liczyć tak samo umiesz jak pisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Dominikus(2023-05-13)
  • @kek - Witek, Henio w grobie się przewraca!!!!Co ty wyrabiasz!?
Reklama