UWAGA!

Polska Historia

„Krzysztof Dzienniak wyruszył z Gdańska do Warszawy na... kosiarce. Jedzie do najbogatszego Polaka Jana Kulczyka, aby poprosić go o pieniądze na leczenie trojga dzieci” - napisał Dziennik Elbląski.

„W środę wieczorem Krzysztof Dzienniak dotarł do Elbląga. Jechał z Gdańska ponad 10 godzin trasą nr 7 z prędkością około 6-7 kilometrów na godzinę. 'Polska Historia', bo tak nazywa się ta akcja, ma na celu uzyskanie pomocy finansowej na leczenie trójki chorych dzieci od najbogatszego Polaka Jana Kulczyka.
     'Polska Historia' to przeniesienie w naszą rzeczywistość filmowej opowieści 'Prosta historia' Davida Lyncha. Pan Krzysztof ma w planach przejechanie na kosiarce samojezdnej z Gdańska do Warszawy wschodnią częścią Polski do siedziby firmy Kulczyk Holding”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pomysł ciekawy. Tylko jak Kulczyk mu da pieniądze, to na 7 będą się poruszały same kosiarki w kierunku Warszawy. Sprzedawcy pewnie już obserwują ten temat. Nie chcę przejawiać typowego dla naszego narodu malkontenctwa, ale jakoś tego nie widzę. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jadzia(2005-07-01)
 • Bardzo dobry pomysł!!! Tylko jak mu Kulczyk da pieniądze to będą się za nim poruszały same beemki i okularniki z przyciemnionymi szybami i tych pieniędzy napewno nie dowiezie dla tych biednych dzieci (no chyba że konto). Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Picia ze Kadynów(2005-07-02)
Reklama