UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Eksperci od gospodarki leśnej się odezwali :D
  • Jak to by Wasze było, to nie nazywalibyście tego gospodarką tylko kradzieżą. Za to trzeba odpowiadać. Nie trzeba być ekspertem widząc co chwila konwoje tirów z drewnem i masę wagonów, że to jest jakieś dziwne, a nie gospodarka leśna, co nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    20
    ­­­­­­N.p.(2023-12-21)
  • @­­­­­­N.p. - Nie... jest coś takiego jak plan który leśnicy realizują. Plan opracowywany przez fachowców z biur urządzenia lasu, konsultowany publicznie i zatwierdzany przez ministra. I taki leśniczy czy mu się podoba czy nie realizuje go bo taka jego praca.... tak jak spawacza spawanie, lekarza leczenie itd. Tak ogólnie to żyjemy w ciekawym kraju.... tu wszyscy na wszystkim się znają a fachowców q danej dziedzinie uwaza się za nieuków!!!
  • @­­­­­­N.p. - Bardzo ciekawie to ujęte" nie trzeba być ekspertem widząc tiry z drewnem". I to jest sedno sprawy. Nie mam pojęcia na konkretny temat nic nie wiem o gospodarce leśnej ale mam wiele do powiedzenia. Proponuję chociaż nieco 'liznąć' tematu a potem dopiero się wypowiadać.
Reklama