UWAGA!

Sejmowi pracusie

"Poseł Jan Antochowski (SLD) zgłosił najwięcej interpelacji na rzecz regionu. Jego klubowy kolega Jerzy Dziewulski żadnej. Ale większość naszych posłów to przeciętniacy - cztery lata w sejmie przeżyli bez porażek i sukcesów" - informuje Dziennik Elbląski.

"We wtorek zaczęło się ostatnie w tej kadencji posiedzenie sejmu. To dobra okazja, aby podsumować - przynajmniej statystycznie - czteroletnią pracę naszych posłów. Jako podstawowe kryterium oceny przyjęliśmy przede wszystkim ich aktywność - w ławach sejmowych i na miejscu wśród wyborców. Informacje czerpaliśmy z Kancelarii Sejmu (www.sejm.gov.pl), a o szczegóły pytaliśmy w biurach poselskich. W rankingu poselskiej aktywności bezkonkurencyjny okazał się Jan Antochowski (SLD) z Ostródy. Zgłosił wiele interpelacji i zapytań, często przemawiał z sejmowej mównicy, angażował się w liczne akcje, na przykład w protest przeciwko budowie fabryki płyt wiórowych pod Ostródą."
     Warto dodać, że elbląscy posłowie zajmują w rankingu Dziennika Elbląskiego miejsca w czołówce.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ta jego ciężka praca nie przełożyła się na sukces partii.
  • elbląscy po^_^slowie w czołówce rankingu dziEla.. Elbląski rolnik-z-Wałdowa@_@ zgłosił najwięcej interpelacji na rzecz regionu (w sprawie: zmiany granic gminy-miasto-Ostróda; utworzenia sądu apelacyjnego wOlsztynie; wzmocnienia etatowego Policji w pow.ostródzkim; remontów dróg powiatowych w woj.warmiń.-mazurskim)! Najwyższą Władzę Ustawową pytał, zapytywał i przed nią się wypowiadał ponad trzysta razy (m.in. o Kanale Ostródzko-Elbląskim)!!! Jeszcze angażował się w liczne protesty, np. przeciwko budowie ludzi-zatrudniającej-lecz-trującej fabryki pod Ostródą (niech budują wPasłęku^).. i to wszystko za te marne 14tys. miesięcznie?
  • Dziewulskiemu potrzebny jest Sejm, by mieć kasę na swój super-motor i inne ekstrawagancje. A w główeczce przeraźliwie pusto.... . Ale cóż się można było spodziewać po b. szeregowym milicjo-policjancie! Jego kolegą był m.in. Bagsik, o którego pożyczał pieniądze. A propos - pierwszy raz słyszę, że istnieje Kanał Ostródzko - Elbląski? To dzisiaj tak szybko kopią?
  • ..toć właśnie tenOseł wprowadził do Sejmu taką nazwę Kanału Elbląskiego, tworząc wraz z przewodniczącymi Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiegoz (Gorczyca i Nosewicz) 'lobbing turystyczny'
  • Jaki ten Rwel uświadomiony, a może to rwelowa, niepośledniej urody i ujmującego taktu speakerka naszego Prezydenta?
  • Co za bzdury wygadujecie! Poseł Dziewulski jest b. dobrym specjalistą. Zapomnieliście jak zgodnie ze swoim partyjnym kolegą - Janikiem (wówczas szefem MSW) ocenili akcję w Magdalence (przypominam 2 zabitych i 14 rannych): "akcja była przeprowadzona zgodnie z zasadami pracy policyjnej". Dzisiaj 3 dowodzących tą akcją staje przed sądem, a Janik z Dziewulskim śmieją się w kułak i .... zamierzają ponownie kandydować! Ponadto Pan Poseł do Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej - Jerzy Dziewulski jest bardzo, ale to bardzo mocno związany z woj. szuw.bag. - w okolicy Giżycka ma skromny baraczek wypoczynkowy i ipse per ipsem - ma nieustanny kontakt z wyborcami. A że w sejmie leniuchuje to inna para kaloszy. Poseł pracuje bowiem "w terenie" i "u podstaw".
Reklama