UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MON, poinformował, że tylko żołnierze zaszczepieni na COVID-19 będą kierowani na kursy i szkolenia, będą wyznaczani na stanowiska służbowe poza granicami państwa, a dobrowolne zaczepienie będzie miało wpływ na opinię służbową żołnierza. Dopowiem od siebie, że brak szczepienia powoduje odmowę skierowania szeregowego do szkoły podoficerskiej co wiąże się z zakończeniem służby po 12 latach. I pomyśleć że rok temu śmialem sie z NWO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    2
    kapral(2020-12-30)
  • @kapral - Co jest delikatnie mówiąc totalnym bezsensem i abstrakcją. .. zaszczepieni wg naukowców są bezpieczni, więc mogą hulać w przestrzeni z tymi przeciwnymi szczepieniom. Tak powinno to działać, chyba, że szczepionka okaże się bujdą i krótkotrwałą ochroną przed wirusem w wersji basic. Ale mamy zadziorną mutację UK jak to z wirusami bywa. Dobrowolnie to ja mogę wykupić AC lub pilnować auta przed kradzieżą sam. A zaraz okaże się, że bez zaświadczenia o covid szczepieniu nie wejdę do kina albo na basen, bo moja kolejka przypadnie na III etap w grudniu 2021.
Reklama