UWAGA!

16-latek bez prawa jazdy przekroczył prędkość

 Elbląg, 16-latek bez prawa jazdy przekroczył prędkość
(fot. KMP Elbląg)

Policjanci z elbląskiej drogówki zatrzymali 16-latka, który sportowym audi RS3 jechał bez uprawnień i przekroczył prędkość. W samochodzie siedziała jeszcze trójka nastolatków. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

16-latek został zatrzymany w środę (22 kwietnia) na ulicy płk. Dąbka w Elblągu. Policyjny radar wskazał 86 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki. 16-latek jechał sportowym audi RS3.

W samochodzie znajdowała jeszcze się trójka nastolatków, wszyscy urządzili sobie wieczorną przejażdżkę, a kierujący nie miał uprawnień. Na miejsce przyjechał matka chłopaka, który trafił pod jej opiekę. Policjanci sporządzili wniosek do sądu o ukaranie nastolatka. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a sam „kierowca” był trzeźwy.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Pewnie sie nie spodziewał jak większość, że teraz patrol stoi między sklepem żabka i monopolowym a nie w zatoczce przy torach. .. Śmieszne jest trochę to, że zazwyczaj w komunikatach podaje się samą markę auta, ale jak już RS-ka to pełna; -)
 • "Na miejsce przyjechał matka chłopaka"Trudna język polska język
 • Idziemu do przodu, kilka lat temu 13 latek z Pomorskiej trabantem szalał
 • No, takim eresem to już można trochę pojeździć. Tu już zaczyna się frajda z jazdy autem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  automatic123(2020-04-23)
 • No cóż można powiedzieć? Całkowite poczucie bezkarności oraz braki w prawidłowym wychowaniu przez jego rodziców. Kara surowa jak i dla gówniarza jak i dla jego rodziców !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  1
  dokopać ile się da(2020-04-23)
 • Coś mi się wydaje, że wcześniejsze zaniedbania policji wychodzą teraz w postaci takich właśnie wybryków.
 • No nie róbcie już linczu na chłopaku. Źle postąpił no ale chyba nie był naćpany, nie był pijany, nikogo nie potrącił, nie spowodował kolizji. .. Przekroczył prędkość ni i bez uprawnień. A komu się nie zdarzyło w tym wieku popełnić czegoś niestosownego, kto nie popalał, kto nie pojechał autem ojca albo wujka bez prawka czy jeszcze coś innego. No a już takim RSem to naprawdę trudno utrzymać przepisowe 50/h. Chyba że na tempomacie; )
 • @automatic123 - Nie chlapnąleś coś mocniejszego? Jeżeli nie to może potrzebujesz lekarze? Pustak i tyle !!
 • @automatic123 - Pocieszyłeś nas bardzo, przecież nic się nie stało! Człowieku zastanów się chociaż troszeczkę za czym coś napiszesz!
 • @automatic123- choć dostałeś już ripostę, nie omieszkam i ja. Niby nic strasznego, nie pijany, i przekroczył nieznacznie prędkość. -dziwne usprawiedliwienie !!. Prawo jazdy to zapewne tylko kawałek plastiku, Tatuś nauczył lepiej jeździć niż nie jeden instruktor, ale przepisów już nie bardzo. Dlatego uważam że za jazdę bez uprawnień powinna być konfiskata pojazdu, dotyczy też i tych co stracili uprawnienia. Audi RS, ależ ból.
 • @automatic123 - "No nie róbcie już linczu na chłopaku". Owszem, zaraz Policja i prowadzący program "Wybacz mi"z kwiatkami i pudełkiem czekoladek pójdą ga monia przepraszać za zatrzymanie.
 • Naczelnik robi się na gwiazdę portel !
Reklama