UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Srali muchy, będzie wiosna. Kto się jeszcze na to nabiera? Chyba osoba z IQ dżdżownicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kapłan(2023-12-29)
  • @Kapłan - A może chory po prostu? Iq dżdżownicy to może masz Ty, bo 76- latek może mieć tyle chorób, że miejsca by tu nie starczyło. Mam nadzieję, że ludzie którzy okradają starsze osoby będą się kiedyś smażyć w piekle, a komentujący w tym stylu wraz z nimi. Amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Patrrycja(2023-12-29)
  • @Patrrycja - Nie życz drugiemu, co tobie nie miłe, bo karma wraca. Zresztą i tak pewnie jesteś blondynką, więc reszta zbędna, jadowita osobo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Kapłan(2023-12-29)
  • @Patrrycja - I jeszcze jedno. IQ dżdżownicy to masz ty, bo nawet nie rozumiesz kontekstu mojej wypowiedzi i ironii z autora tego śmiesznego artykułu. Wyobraź sobie, że nie śmiałem się z wyimaginowanego przez autora 69 letniego pana, amebo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kapłan(2023-12-29)
  • @Patrrycja - Smażyć w piekle- lubię te chrześcijańskie zabobony, I te diabły co nas grilują po śmierci, natomiast za życia inne diabły poprzebierały się w czarne kiecki I tylko im widać te oczka bławatne, niewinne jak u dzieciątka w żłobie- ich nikt nie grille, bo Pan jest wielki I pozwala im na te harce, trudnią się tym młodzi, - ale też I starce. Pan tak pozwala, kościół im pozwala, kiedyś się skończy I przechyli szala- na stronę prawdy I sprawiedliwości, czekam więc na to I bez żadnej złości, kiedy w końcu pójdą prosto do więzienia, jak "Kamień z Wąsikiem, OT tak od niechcenia Kto dziś nie grzeszy, niech rzuci kamieniem, nie musi być pierwszy, lecz jego trafienie, wywoła lawinę, tego okrucieństwa, zakończy bezprawie Czarnego szleńca..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Style.(2023-12-29)
Reklama