UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To ja przepraszam bardzo ale w czasie gdy policja - będąca stróżem prawa, chroniąca nasze mienie i życie staje się policją polityczną działającą na zlecenie partii rządzącej, wykorzystywana jest do wycinania konfetti, to przebierania się za anioły podczas procesji, kiedy stają się prywatną ochroną "szeregowego posła"i starczą non stop przed jego domem i to wszystko przypomnę za nasze pieniądze, kiedy blokują i utrudniają ludziom wyrażanie swojego sprzeciwu poprzez demonstrowanie, kiedy szykanują i spisują ludzi tylko dla tego że mają odmienne zdanie niż partia rządząca, wreszcie kiedy katują na komisariacie i mordują pojmanego człowieka to ja mam mieć do nich szacunek o n1ch0j4! pracują za moje podatki a nie prywatne pieniądze pan kaczyńskiego, morawieckiego czy innego pisomatoła dopóki nie będą traktowali ludzi zgodnie z prawem mojego szacunku nie będzie !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Jasność-niezalogowany !(2020-05-06)
  • @Jasność-niezalogowany ! - Brawo!!!
  • @Jasność-niezalogowany ! - Twoja ciemność jest dużo gorsza od jasności, gamoniu!
Reklama