UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dwa spostrzeżenia z wczorajszego dnia- przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu ul Pionierskiej z Płlk. Dąbka, na hulajnodze dwóch małolatów( Ok.12 lat), bez kasków, dwóch na jednej hulajnodze, kierujący manewruje między przechodzącymi przez przejście. Sytuacja niebezpieczna dla przechodniów, o nieodpowiedzialności tych na hulajnodze, szkoda. Druga sytuacja- rowerzystka przejeżdżająca skrzyżowanie przy Feniksie. Pani ma pas dla rowerzystów, ale zapragnęła jechać stroną dla pieszych. Na zwróconą uwagę, typowa dla wielu, odpowiedź- k- a, bujaj się. Wraz z nastaniem wiosny, rozpoczyna się trudny czas dla pieszych i kierowców. Nigdy nie wiadomo, z której strony nadjedzie rowerzysta. O prędkości, nie wspomnę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    starsza pani(2022-05-25)
  • @starsza pani - Zastanawiam się, czy to nie te same gn0jk1,które w zeszłym tygodniu dokładnie w taki sam sposób wjechały na przejście płk. Dąbka w stronę gwiezdnej. Opis dokładnie pasuje. Dwóch zj3b0w na jednej hulajnodze elektrycznej wpadło w tłum na przejściu z prędkością ok.30 km/h potrącający przy tym pieszych po drodze. Jedyne co ich uratowało od dostania po tych d3b1lnych m0rd4ch, to to, że się spieszyłem i nie miałem czasu zawrócić za nimi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    nienawidzeHulajnog(2022-05-25)
  • @nienawidzeHulajnog - Ciekawe co za patu5y minusują ten wpis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    nienawidzeHulajnog(2022-05-26)
  • @nienawidzeHulajnog - a ja jeżdzę hulajnogą, przestrzegam przepisów, a mimo wszystko ostatnio jade 20 na godzine, mam ogranicznik wiecej nie da rady, baba stara jeszcze wyzywa a za,,, drogą dla rowerów. Hulajką jechałem sobie także drogą dla rowerów. Skorzystałem z dzwonka i powiedziałem przepraszam. Zależy mi by wizerunek hulajek się poprawił, nie każdy to d... To baba jeszcze mnie zwyzywala. Tak to nigdy dobrze nie bedzie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    użytkownik(2022-05-26)
Reklama