UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym – konkurs rozstrzygnięty

 
Elbląg, Aleksandra Gradowska, Aleksander Wawryszuk, 4 lata, Przedszkole nr 21_1024x576
Aleksandra Gradowska, Aleksander Wawryszuk, 4 lata, Przedszkole nr 21_1024x576

Przed dziećmi wyczekiwany czas letniego wypoczynku.  Wakacje to wymarzony relaks dla małych i dużych. Jest to również czas wzmożonego ruchu na drogach. Wiedzą o tym nie tylko policjanci ale również dzieci. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas podróży – przypominają elbląskie przedszkolaki uczestniczące w konkursie „Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym”. Pod okiem swoich opiekunów  dzieci wykonały prace plastyczne przywołujące te zagadnienia.  

Komisja konkursowa wyróżniła dwie prace plastyczne. Pierwszą wyróżnioną wykonały dzieci Aleksandra Gradowska i Aleksander Wawryszuk z Przedszkola nr 21 w Elblągu. Praca pod opieką nauczycielki Doroty Zgadzaj nosi tytuł „Na ulicy ruch jest wielki”. Przesłaniem i motywem powstania tej pracy był ruch samochodowy. Drugą wyróżnioną pracę wykonała Laura Częczek z Przedszkola nr 24 w Elblągu, pod opieką Alicji Humla. Komisja nagrodziła również prace plastyczne wykonane przez Amelię Kaliszewską, Lilianę Wojtkowską, Zuzannę Pinszke, Fabiana Wiśniewskiego, Laurę Piszak, Paulinę Jurewicz, Kingę Tkaczyk, Jakuba Tkaczyk, Hannę Budziwojską z Przedszkola nr 15, Alicję Kudosz z Przedszkola nr 8, Igę Wiktorowską z Przedszkola nr 4, Zofię Błażejewską z Przedszkola nr 13, Amelię Makowską z Przedszkola Niepublicznego WIKI, Dominikę Szwarc, Klarę Michałowską, Hannę Prątnicką, Nelę Chraniuk z Przedszkola nr 23, pracę wspólną Natalii Nowak, Julii Anuszek, Izabeli Dziwulskiej z Przedszkola nr 24, pracę wspólną dzieci z Przedszkola nr 31 oraz pracę wspólną grupy III z Przedszkola nr 5. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do placówek na początku przyszłego tygodnia. Konkurs koordynował i organizował zespół policjantów, zajmujących się profilaktyką z ramienia Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama