UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • # Jeżdżą do pracy i na zakupy. # - Po małej części prawda, ale 3/4 raczej jeżdżą z innego powodu. Codziennie ci sami w różnych porach na zakupy albo do pracy, no be przesady.
  • No jak każdego dnia ma na inną zmianę to jedzie o różnej porze, nie wiem co w tym dziwnego, a na zakupy każdy może jeździć.
  • No to z jakiego niby powodu wg ciebie tak 3/4 sobie jeździ, żeby wypalać sobie paliwo i pieniądze przepuszczać przez rurę wydechową? Nie rozśmieszaj mnie. :)
  • Stać mnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Z wioski(2020-04-14)
  • @Z wioski - Tych na wsiach teraz stać !!!! Rolnik za friko dziesiątki czy też setki tysięcy dostaje, do tego 500+, 300+ i inne dodatki, co miesiąc czy dwa inne auto, bo poprzednio się znudziło albo się rozbiło w rowie melioracyjnym lub w wypadku, ponieważ lubi się przycisnąć itd. Czasami jedna rodzina a kilka aut i wszyscy jeżdżą tylko po zakupy 10 razy dziennie. Komu chcecie ten kit wcisnąć???
  • Jak pracują to ich stać. Ty jak się weźmiesz za pracę to też Cię będzie stać. :) Hashtagi: #Zen
Reklama