UWAGA!

Jechał pod prąd

O tym, że „trzeba uważać” wjeżdżając na drogę szybkiego ruchu przekonał się kierujący osobowym pojazdem, który z nieznanych przyczyn wjechał „pod prąd” na drogę S7 w okolicy Elbląga. Film przesłał nam inny uczestnik ruchu. Policjanci ustalą teraz kto kierował tym autem.

Na filmie z samochodowego rejestratora widzimy najpierw auto, które jedzie skrajem pasa ruchu pod prąd. Na kolejnym fragmencie widać jak kierujący dostawczym autem zajeżdża mu drogę i pozwala bezpiecznie się zatrzymać. Teraz policjanci ustalą kierującego osobowym autem i wyjaśnią przyczynę tego zdarzenia. Jak się okazuje mogło ono być poważniejsze w skutkach ponieważ mogło dojść do czołowego zderzenia przy dużej prędkości.
       - W takim przypadku jeżeli zdarzyło nam się już wjechać gdzieś pod prąd a w szczególności na drogę szybkiego ruchu należy ustawić się na lewym skraju pasa i wezwać policję, która pomoże bezpiecznie zawrócić – mówi podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – W tym celu dzwonimy na alarmowy numer 112.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama