UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tak wygląda wasza ukochana umiłowana UE, polska jest rezerwuarem taniej siły roboczej, rasizm i dyskryminacja bo pochodzenie ma znaczenie dlaczego nie płacą 14-18 Euro /h tylko 8,50-10? ? byłem, Holandia, Belgia, Niemcy swoje widziałem, pracowałem i co? i nic, to zachód kupuje u nas fabryki i daje nam kredyty i cała polska na nich pracuje, kiedyś na bratni związek radziecki teraz na bratnią unię, to potrójna klątwa, zostaliśmy śmieciarzami i grzebiemy w zachodnim rynsztoku i uważamy to za awans społeczny heh taka mentalność kolonialnego polaczka, wyrobiony syndrom sztokholmski i niedowartościowanie, zachwycanie się zachodem och ach bo jak nie to białoruś i rosja, po co wam w ogóle polska? przyłączyć do niemiec oficjalnie i tyle po co się męczyć i udawać, tylko działania pozorne i żadnych złudzeń panowie i panie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    21
    oooo7(2020-12-16)
  • @oooo7 - Białoruś, Rosja. .. a czemu nikt nie wspomina o Litwie, Łotwie, Estonii to są ładne kraje i wcale nie gorsze od zachodu i nie biedniejsze, rozwijające się, będące członkiem Unii. Czemu nasza mentalność jest między Rosją, Białorusią a Niemcami??
  • Litwa, Lotwa i Estonia istnieje tylko dlatego że ZSRR nie miał siły juz ich trzymac za ryj a zachód potem dał kredyty tzn Niemcy, te 3 kraje nie maja absolutnie żadnego znaczenia ich istnienie zależne jest od niemiec i rosji, gdyby towarzysz płk prezydent putin wstał rano na kremlu i stwierdził że trzeba w ramach demokracji pomóc prześladowanej mniejszości rosyjskiej w tych 3 krajach to wystarczyły by 3 bataliony zmechanizowane i mapa i gumka żeby na tej mapie wymazać granicę i wasze ukochane Nato nawet by nie wysłało 1 naboju listem poleconym na pomoc, wszyscy o tym wiedzą tylko udają głupka :D
Reklama