UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Podwójnie przekroczona prędkość to absolutny brak poszanowania prawa i cudzego bezpieczeństwa/życia/zdrowia. Tacy ludzie powinni tracić prawa jazdy na minimum rok i ponowny egzamin po obserwacji psychiatrycznej, bo może okazać się, że mamy do czynienia z osoba chorą i antyspołeczną. Do tego mandat 5 tys zł i wierzcie mi, że było by bezpieczniej i mnie by ludzi ginęło na drogach.
 • @Jjrr - Zabranie prawa jazdy na 10 lat i 20 tysięcy złotych mandatu skutecznie obniży poziom testosteronu w młodym byczku, nawet jeśli ma bogatego tatusia. Lubi adrenalinę? To mu ją dajmy! Wtedy to mu dopiero serce mocniej zacznie bić! A może i mózg się nawet włączy?
 • @Jjrr - Trzeba było się uczyć i stanowić prawo, a nie teraz mądrować na portalu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Dzinks(2021-03-01)
 • @Jjrr - Eeeeetammm. .. Jak ma się dobre auto, dobre opony, dobre hamulce, dobre warunki i przede wszystkim sprawne poczucie funkcji psychomotorycznych i oczy dookoła głowy, to i 120km/h można bezpiecznie pocisnąć przez płk. Dąbka o 16:00 w tygodniu. Wiem, bo sprawdziłem. Pamiętasz Magda? Zdążyłaś do pracy :)
 • Błysnąłeś "inteligencją". Przepisy nie dotyczą dobrych aut fajnie myślenie, prawdę mówiąc dosyć oryginalne. Bezpieczne 120 po mieście w ruchu popołudniowym brawo Ty. Bo masz dobre auto.
Reklama