UWAGA!

Przekroczyli dwukrotnie dozwoloną prędkość, zostali bez prawa jazdy

 Elbląg, Przekroczyli dwukrotnie dozwoloną prędkość, zostali bez prawa jazdy
Fot. pixabay.com

Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali w miniony weekend 5 kierowców, którzy dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Wszyscy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami.

Kontrole prędkości miały miejsce na terenie Elbląga i drogach podmiejskich. Rekordzista został zatrzymany na ul. Mazurskiej w Elblągu. 22-latek jechał mazdą 109 km/h. Kolejne kontrole miały miejsce na ulicy Grunwaldzkiej i w podelbląskich Raczkach. 

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Podwójnie przekroczona prędkość to absolutny brak poszanowania prawa i cudzego bezpieczeństwa/życia/zdrowia. Tacy ludzie powinni tracić prawa jazdy na minimum rok i ponowny egzamin po obserwacji psychiatrycznej, bo może okazać się, że mamy do czynienia z osoba chorą i antyspołeczną. Do tego mandat 5 tys zł i wierzcie mi, że było by bezpieczniej i mnie by ludzi ginęło na drogach.
 • "Człowiek", który w terenie zabudowanym podczas kiepskiej widoczności jedzie po śliskiej drodze przekraczając dozwoloną prędkość dwukrotnie nie powinien mieć tylko zabranego prawa jazdy, ale przede wszystkim zostać skazany za usiłowanie bardzo brutalnego morderstwa. Ile jeszcze ludzi musi zostać zamordowanych albo skazanych na kalectwo, zanim prawodawcy wezmą się za tę patologię?
 • @Jjrr - Zabranie prawa jazdy na 10 lat i 20 tysięcy złotych mandatu skutecznie obniży poziom testosteronu w młodym byczku, nawet jeśli ma bogatego tatusia. Lubi adrenalinę? To mu ją dajmy! Wtedy to mu dopiero serce mocniej zacznie bić! A może i mózg się nawet włączy?
 • szok, zabrać prawo jazdy i koniec.
 • "Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami"Wypowiedź godna funkcjonariusza. ..
 • dwa razy tą samą prędkość przekroczyli ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Omajgat(2021-03-01)
 • @Jjrr - Trzeba było się uczyć i stanowić prawo, a nie teraz mądrować na portalu.
 • Taki napis powinien stać w Wikrowie i Wiktorowie. - * nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. * - Oni chyba nigdy nie odpuszczą !!!
 • Kto z nas nie ma czasem pokusy?
 • @Jjrr - Eeeeetammm. .. Jak ma się dobre auto, dobre opony, dobre hamulce, dobre warunki i przede wszystkim sprawne poczucie funkcji psychomotorycznych i oczy dookoła głowy, to i 120km/h można bezpiecznie pocisnąć przez płk. Dąbka o 16:00 w tygodniu. Wiem, bo sprawdziłem. Pamiętasz Magda? Zdążyłaś do pracy :)
 • A Tak Po Cichutku Jak NIKT Nie Widzi ? Np. Elektrykiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Dwójka.(2021-03-01)
 • W tych Raczkach to rzeczywiście teren zabudowany. .. Depresją i łąkami. Na Mazurskiej. .. też tyle domów że hoho, w innych miastach na takich ulicach potrafią postawić ograniczenie do 70 km/h a u nas?? Puszczają tzw. TIRy przeładowane i później dziury a remont polega, na ustawieniu pachołków.
Reklama