UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bzdurna sprawa za którą każdy śmiertelnik dostał by już dawno wyrok i karę. Utwierdza mnie to w przekonaniu jak ważny dla sprawcy jest mąż słupa oświatowego. Sprawca nawet gdyby na przejściu dla pieszych przejechał zakonnicę w ciąży, to i tak by prokuratura skazała zakonnicę. Kto widział policję, dochodzenie, gdy harley rzucił się na faceta i uszkodził go na 4 miesiące? No właśnie - prokurator odwdzięcza się za żonę. Ich prokurator nie bada dokumentów, dowodów, a jedynie rozmawia ze sprawcą który zaprzecza zarzutom. To jest lokalna sprawiedliwość. Rysiek nie miał racji mówiąc że są układy i kolesiostwo. dawno temu repatriantka proponowała "dwa granaty w świątecznym ubraniu" bo też nie wierzyła w sprawiedliwość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    2
    naiwni błogosławieni(2024-01-31)
  • @naiwni błogosławieni - Prawo I Sprawiedliwość- jakie prawo taka I sprawiedliwość- czyli moja mojsza jest większa jak Twojsza, granaty oczywiście konieczne, nawet Ziobro czuje się bezpiecznie, bo tež nosi pistolety, takie prawo jest nistety, aby racji swojej dociec, musisz czasem tak jak chłopiec, z procy w
Reklama