UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wstyd co piszą co nie które osoby tutaj zginął młody chłopak. przejeżdżałam wczoraj ta droga widziałam te auto odrazu wiedziałam że kierowca nie żyje. Pomyslcie o rodzinie co musi przechodzić w święta zamiast się cieszyć zginęło im dziećmi syn nie ważne czya 5 lat 30 czy 60 to dziecko. Opsnujcie się ludzie. Wyrazy współczucia dla rodziny. Hashtagi: #Monia36
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Monia 36(2020-12-26)
  • @Monia 36 - Masz 100 % racji. Tragedia dla Rodziców, tragedia dla dzieci. Szkoda, bo mlody chlopak mial przed sobą życie. Jednak w tym wszystkim dobrze, że nie wjechał w inne auto. Kto jest z ndg dokładnie wie jak jeździł bezpiecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Szkoda(2020-12-26)
  • @Szkoda - Tez jestem z NDG i wiekszosc ludzi z naszego miasteczka zna się, a już na pewno z widzenia. .. .. Masz racje Łukasz jeździł zawsze ostrożnie i spokojnie. Wyrazy współczucia dla rodziny i przede wszystkim dzieci. To oni teraz przezywają ogromna traumę i dla nich potrzebne są słowa otuchy, bo ciężko będzie pogodzić się z utrata bliskiej osoby.
  • @Ból - Zawsze ostrożnie i bezpiecznie ? To pewnie sąsiedzi się uwzięli na niego prosząc o montaż progu zwalniającego przy wjeździe na parking bo jeździł tak baaardzo ostrożnie. Szkoda chłopaka ale spójrz prawdzie w oczy. Oczywiście, w poślizg może wpaść najlepszy kierowca. Ale zdziwiłbym się jakby u niego prędkość była dostosowana do warunków jazdy
  • @Ból - Bzdura, jeździł, jak wariat. Czy to autem ze sklepu motoryzacyjnego, które dobijał, czy swoimi. Każdy, kto go znał, doskonale o tym wie, że był agresywny na drodze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Heniek242(2020-12-30)
Reklama