UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nowodworska milicja ma na sumieniu kolejną ofiarę. Bierność i pobłażanie względem piratów drogowych zbiera swoje żniwo. Ile jeszcze osób musi zginąć? Niech teraz wytłumaczą dlaczego nie reagują na piratów drogowych? Dlaczego nie reagują na wyścigi samochodowe które urządzone są codziennie na ulicach NDG? Hashtagi: #wypadek, #grzegindg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Obserwator84(2020-12-30)
  • @Obserwator84 - Nie czepiajcie się policji. Może nie są idealni ale jak potrafią zatańczyć ładnie
  • @Obserwator84 - @Obserwator84: Kiedyś prosiłem policję o ustawienie się czasami na parkingu przy Tesco, żeby byli widoczni z drogi (tak parę lat temu robili), to od razu byłoby lepiej, bo świry widząc policję, natychmiast zwalniały i na przejściach było bezpieczniej. Niestety olali mnie, nie widziałem ich tam baaardzo dawno, a na przejściach trzeba uważać, żeby nie zostać rozjechanym przez idiotów. Przy rondzie kamery, które rejestrują ruch, jednak to też prowizorka, bo nikt się tym nie sugeruje. Nie wiem, czy policja w ogóle wie o ich istnieniu, dzisiaj raczej się do policji wstępuje, żeby odliczać latka do najszybszej emerytury. Odpykać w spokoju swoje i tyle. Zamiast przeciwdziałać takim zachowaniom, prowadzić działania prewencyjne, to lepiej autkiem podjechać sobie gdzieś na przedmieścia, na drogę przy działkach i tam odczekać część służby. A co! Narażać się? Po co? Byle do wcześniejszej emerytury z powodu bardzo złego stanu zdrowia, a potem na stróżówkę do rafinerii. Można? Można!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tadzikk(2020-12-31)
  • @Tadzikk - Szczerze ? Najczęściej widuje nowodworską policję w mcdonaldzie 😁 mam nawet pokaźną galerię zdjęć z ich wizyt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    McDonald(2020-12-31)
Reklama