UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W McDonald spotkajmy się :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Policy of truth(2020-12-31)
  • @Policy of truth - @Policy of truth: To zdjęcie o niczym nie świadczy, widać radiowóz na drodze, zdjęcie zrobione z innego auta. I tyle. Poza tym dlaczego policjant nie mógłby podjechać do MCa na śniadanie? Człowiek, jak inny. Jeśli okaże się, że tam przesiadują codziennie, dłuższy czas, no to coś nie tak, ale że podjechał do mcdriva, to od razu afera?
  • Oj myślę, że większość osób zatrudnionych u prywaciarzy nie może sobie pozwolić w czasie pracy na śniadanko lub kawkę w Maku. A tu jakby nie patrzeć policja jest finansowana z naszych podatków więc ja bym jednak wolała żeby jeździli po mieście z rana żeby zwrócić uwagę tym, którzy nie noszą maseczek. Bo dopóki nikt nie choruje z rodziny to się bagatelizuje zakazy. No a śniadanie to się robi w domu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Reni123t(2021-01-01)
  • Pojedź rano to zobaczysz czy to jest raz na jakiś czas. A najlepiej spytaj obsługi jak często policja u nich bywa : D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kapucyno(2021-01-01)
  • @Policy of truth - Jeżdżą do mc donaldsa jak poj@#*bani. Pierwszy kurs po przyjęciu zmiany to mc donalds. Wiem bo znam kilku tych policjantów.
  • @Gość- jak tamto zdjęcie o niczym nie świadczy bo widać tylko tył auta A nie widać, że to w Maku no to specjalnie z dedykacją dla Ciebie; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Poproszę hamburgera(2021-01-02)
Reklama