UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Straż Miejska w Elblągu sprząta miasto z wraków

 
Elbląg, Straż Miejska w Elblągu sprząta miasto z wraków
Fot. Straż Miejska w Elblągu

Straż Miejska w Elblągu nieustannie otrzymuje zgłoszenia o wrakach na terenie miasta. Procedury związane z usunięciem takiego pojazdu są długotrwałe, lecz funkcjonariusze elbląskiej jednostki cały czas dążą do tego, aby jak najwięcej pojazdów nieużytkowanych odeszło w niepamięć.

W tym roku zostało odholowanych dwanaście pojazdów nieużytkowanych na podstawie art. 50a prawa o ruchu drogowym, który mówi:

1. Pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez straż gminną/miejską lub policję na koszt właściciela lub posiadacza

Dla właściciela takiego pojazdu wiąże się to z ogromnymi kosztami. W związku z powyższym apelujemy do Państwa, aby pamiętać o tym, że pojazd taki blokuje miejsca parkingowe, które ktoś mógłby wykorzystać, szpeci nasze piękne miasto oraz zanieczyszcza środowisko.

Inf. Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama