UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • ale jaja, żeby lody kraść to już naprawdę inflacja w du%ę zagląda niedługo będą kraść wodę z kranu... szok a będzie jeszcze gorzej ah ten dobrobyt. przykro się na to patrzy bo wszyscy jesteśmy na tym samym wózku....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  0
  inflacja(2022-05-16)
 • @inflacja - chleb też będą kraść - Polska się rozwija przecież - w TVP tak ciągle mówią.
 • Nie ważne czy tvp czy tvn czy trwam. prawda jest jedna muszą ludzie zacząć się łączyć chodzi o dobro Nas wszystkich. Kiedyś chleb o 0.50gr podnieśli były tłumy dziś są tłumy ale kolaborantów i szkodników niszczących ten piękny Kraj. Od lewej do prawej. Ale zwykły głupiec kowalski z lewicy czy prawicy dalej będzie murem za ideą partyjną zamiast być po stronie zwykłego człowieka pracy. Strach pomyśleć do czego to może dojść.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  inflacja(2022-05-16)
 • @inflacja - A na jakim Ty świecie żyjesz ? Wodę i prąd ludzie kradną od lat. Bo kWh to byt niewidzialny. Kabel obejście licznika i jazda do czasu wykrycia. A naukowcem nie trzeba być, żeby wiedzieć, że magnes zatrzyma licznik wody. A Ci tutaj to koneserzy lodów.
 • @inflacja - Te patusy co ukradły te lody nie mają nawet pojęcia co to jest inflacja, te dzbany ukradli by je nawet gdyby kosztowały po 50 gr za gałkę. Gwarantuję że to jakieś niedorobione ćpuny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Babcinka(2022-05-16)
Reklama